Guest uyumsuzelement

Mazda3 TFT LCD Ekran Dvd ve Navigasyon (04-09)

Bu konuda 195 ileti var

Sonunda istediğim tarz bir ekran buldum ve getirttim uzun süren gümrük maceramızdan sonra birkaç gün önce montajı yapıldı alette

dvd player (cd ,dvd, mp3,mp4 divx vs oynatabilme özelliği)

gps navigasyon

tv tuner

geri görüş kamerası desteği ( geri vitese takınca otomatik olarak kameraya bağlanıyor)

bluetoot ( aletle bluetootlu bir telefonunuz varsa eşleştiriyorsunuz ve gelen  giden tüm aramaları araç hoparlörleri üzeinden yapıyorsunuz)

tpms , lastik basınç sensörleri (lastik hava basıncı ve sıcaklıgını ekrana veriyor)

gibi özellikler mevcut hala deneme öğrenme aşamasındayım, fiyat sormayın ilk sefer epey bi acemiliğimize geldi ikincisini farklı yollardan getirip net bir fiyat belirleyeceğiz ve isteyene getireceğiz şimdilik size resim verebiliyorum ama çalışmalarım son sürat devam etmekte azcık sabır :D :D

post-0-141695274162_thumb.jpg

post-0-141695274165_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi süper olmuş güle güle kullan, yine önden gidiyorsun, bizim için yaptığın bu fedakarlık, arabanı ilk kullanım için feda etmen duygulandırdı beni :)... kazasız belasız sağlıkla eskit.. ne kadara maal oldu bu işin günahı??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

führerim hayırlı olsun süper olmuş  :nazar: 

garmin navi atıl duruma geldimi  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun bülent abi mükemmel olmuş :) yalnız biz alırsak yukarıda ki ekran olmicak heralde....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent güle güle kullan bu sefer gerçekten çok güzel olmuş :) Artık ne desen haklısın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent güle güle kullan  O0 çok güzel olmuş,bişeyi merak ettim ekranın dış çerçevesinin gümüş renk seçeneği var mı acaba siyah biraz sırıtmış gibi geldi bana(şimdi bi atasözü var bununla ilgili ama , ben buldunda bunuyorsun diye geçiştiriyim) derseniz haklısınız ama merak ettim yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok işlevsel bir alete benziyor,üstelik çok yakışmış. :nazar: Hayırlı olsun,güle güle kullan. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent abi hayırlı olsun dün sana yolladığım link işine yaradımı ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hakikaten cok guzel olmus,gule gule kullan :) bu ıslerde en guzelı de o kadar zaman harcayıp,arastırıp emek verdıkten sonra boyle temız bır ıs cıkması oluyo O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güle güle kullan çok şık olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent güle güle kullan  O0 çok güzel olmuş,bişeyi merak ettim ekranın dış çerçevesinin gümüş renk seçeneği var mı acaba siyah biraz sırıtmış gibi geldi bana(şimdi bi atasözü var bununla ilgili ama , ben buldunda bunuyorsun diye geçiştiriyim) derseniz haklısınız ama merak ettim yani :D

olsa alırdım birader benimkide makyajlı modelden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım şu cümle unutulmuş '' İlhan abinin değerli katılım ve katkılarıyla montaj yapıldı'' :2funny::egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kanka süper süper süper olmuş, güle güle kullan. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım şu cümle unutulmuş '' İlhan abinin değerli katılım ve katkılarıyla montaj yapıldı'' :2funny::egy:

doru diyosun abi, şunuda ekleyeyim o zaman Emre kardeşimin değerli çabalarıylada gümrükleme işi halledildi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.