Uygar

Alfa 149

Bu konuda 38 ileti var

alfa_149.jpg

alfa_149_21.jpg

392068415.jpg

9500404.jpg

6263136.jpg

Fiat bravo ile aynı platformda olacakmış. Muhtemelen aynı motorları da paylaşacaklar.

Alfa Romeo, MiTo ile bizi zaten heyecanlandırmıştı ve şimdiyse gelecek 149'un (ki ismi kuvetle muhtemel bu olmayacak, "Milano" ihtimal dahilinde) yeni çizimleri ortaya çıktı. Auto Express sitesine yeni hatchback'in iki resmini koydu. 149, MiTo ve dolayısıyla 8C Competizione modelleriyle benzer tasarım unsurlarına sahip. 149, büyük ihtimalle yalnızca 5 kapılı olarak piyasaya sunulacak. Motor seçenekleriyse 120hp'lik 1.6 JTDm'den 265hp'lik 1.8 turboya uzanacak. Bravo platformunun gelişmiş bir türevi üstüne oturtulacak araç, önden çekişin yanında güçlü modellerinde dört çekiş sistemiyle de alınabilecek. Tüm modellerse özel bir elektronik diferansiyele sahip olacak. 149'un 2009'un ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Çok güzel bir araç olmuş çok sevdim ben.  :)

edit: yeni linkler eklendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok yakışıklı bir araç. fiat a göre bunun fiyatı biraz daha farklı olur sanırım ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkası güzel olmuş ön ise biraz daha güzel yapılabilirdi :)  Alfa 159 un ön tasarımı fena değil ona benzer bişi yapabilirlerdi şahsi fikrim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oldum olası ısınamadığım bir araç. nedense alfaların hiç birinde tip yok. niketim bunda da aynı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oldum olası ısınamadığım bir araç. nedense alfaların hiç birinde tip yok. niketim bunda da aynı

İlginç ama aynı fikirdeyim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tip olarak genelde fena bulmam alfa yı ama en fazla sorun cıkartan markaların basında geliyor.. cok yakıyor ve yaktıgının da hakkını veremiyor bence performans olarak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlginç ama aynı fikirdeyim :D

Bende aynı fikirdeyim, hiç sevimli gelmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende aynı fikirdeyim, hiç sevimli gelmiyor

aklın yolu bir :D  italyanların yüz karası şu alfa :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadan bakınca güzel bi hatun gibi durup önden bakınca çirkin bi adam çıkan komik videoyu hatırladım bunu görünce :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alfa türkiyede bilinmeyen bir marka ve bundan kaybediyor tasarıma gelince güzel araç zaten 159 hastayım bunuda beğendim  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buna da 159'da olduğu gibi çekici bir far tasarımı yapsalarmış ben de beğenirdim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fena değil bence

Başka bir şey bu sanırım :) Nete 149 yazınca bir dünya araç çıkıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka bir şey bu sanırım :) Nete 149 yazınca bir dünya araç çıkıyor :D

Bunu 149 sitesinden buldum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.