Jump to content

İlk Mesaj Benden Olsun

Guest viper22
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 2 lerde elektronik gaz kelebeği kullanıldığını duydum, 86hp yi nasıl 100 hp ye kadar çıkarırız var mı önerisi olan, ben ilk başta ağırlık azaltma yoluna gittim, aracı en kısa zamanda tartıya çıkarip kilosuna baktırmam lazım, eğer 1 tonun altındaysa iyi yoksa 10kg da ben vereceğim, her sey performans için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.5 motor alacaksın yedek parça olarak :D o kadar :)

Not: İlk başta sitemiz sarmayabilir, Ahırın kapısında kilit yok bizde geyik çıkıyor hemen :D Zamanla alışılabilecek bir durum diye tahmin ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

selam arkadaşlar darıcadan ergün hoca.bugün mazda 2 1.3 play e baktım sahsuvaroğlunda.hoşuma gitti.dobloyu verecem.3-4 milyar beni aşıyor.içi o kadar dar değil.hatta diğer arabalara göre uzun sayılabilir.ön konsol tasarımı mükemmel.şöfor koltuğu,yan koltuk ve arka koltuklar yere yakın ( avantaj ) dikiz aynaları sportif tarz yaratmış.kapı içleri ister ön ister arka,tasarım mükemmel.4 kapı camlar otomatik.mazda hiçbir şekilde parçadan çalmamıştı,çalmamışta....hatta güvenlik unsurları full diyebilirim.en hoşuma giden direksiyonu ve hararet ışığının mavi yanması...mazdayı ve çalışanlarını bu üstün otomobil için kutlamamak elde değil !!! hangi tarafını anlatayım: hepsi mükemmel !!! Allah nasip etdiyse mazda 626 ( 91 ) den sonra mazda serisine mazda 2 ile devam edecem.bu arabayla herhalde bi 10 yaş gençleşirim.Gençlik ixiri :egy: yarın ki toplantı için üzgünüm,faranjit oldum.ama inşallah mazda 2 ile aranızda olacam.buradan hepinize selamlarımı yollar,değerli moderatörlere de  çalışmalarında başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...