MuRDoC_111

Audi S5

2008 Audi S5

Specifications

Engine

Type: V8 ?

Displacement cu in (cc): 254 (4163) ?

Power bhp (kW) at RPM: n.a.

Torque lb-ft (Nm) at RPM: n.a.

Redline at RPM: n.a.

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc

Tires F-R: n.a.

Driveline: All Wheel Drive

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: n.a.

Weight lb (kg): n.a.

Performance

Acceleration 0-60 mph s: n.a.

Top Speed mph (km/h): n.a.

Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.

audis508_011600_w800.jpg

audis508_031600_w800.jpg

audis508_061600_w800.jpg

audis508_091600_w800.jpg

audis508_071600_w800.jpg

audis508_101600_w800.jpg

audis508_111600_w800.jpg

audis508_051600_w800.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

+1500000 Volkan abime katılıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İİ bari abi  bi haftadır problem yok değil mi bakalım ne kadar gitcek.Okan abi walla geceleri dua etcem araba bozulmasın sen üzülme diye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ah be Okan abim para almayı biliyorlar işten anlasalar içim yanmayacak hep şikayet var zaten.Tek sen deilsin.Geçen söledim işte sana bidaha sölim belki okumamışsındır.Geçen bi mazdası olna müşterimiz 2004 Audi A6 almış tiptronik şanzıman viteslerde kaydırma varmış götürmüş senin :) servise(Garanti varmış ama servis kabul etmiyormuymuş öle bişey.) bakmışlar bir iki parça değiştirmişler olmamış şanzıman komple değişirse düzelir demişler. :)Ondan sonra o abi babamın otomatik şanzıman yaptığını bildiği için bize geldi arabayı bıraktı sabahtan.Bbam kullndı arabayı yağ çubuğunu çekti şanzımanın yağı eksikmiş :eek:Ekledi araba düzeldi bir iki ayar falan bişey yaptılar şanzumanın üzerinden oldu walla :eek:Adam geldi baktı olmuş kalktı öptü babamı :2funny:Teşekkür etti gitti. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Espiri yaptım ya hep sıcak espiri beklemeyin bazende soğuk olur  :D bugün ben biraz soğuğum galiba  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ok abi ya nolcak sen soğukta sıcakta yapsan güzel. :D Yıkama yağlama mode on :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:)İii geldiyse eğer ne mutlu bana abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yolluyorsunuz 400.000 yetelik arabaları ondan sonra vay be.Eh 400 gaymelik araba olsun o kadar yani. :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.