VOLEN

Mazda 3 e Borbed Jant Nasıl Olur?

linkteki jantlar zaten bi mazda3 de takılıydı. sanırım önce arabayı sattı sonra lastikleri şimdide jantları satıyor. satıcıya telefon edin size mazda3 de takılı halini fotoğrafını gönderecektir.

11900851_592368_7a8f695.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi borbed jant derken ne demek istediğimi anladınız değilmi ? Kimseden  yorum cıkmadıda şaşırdım ben geçen gün meganda gördüm birtane sedan takmış oldukca hoş olmus.. Ama bizim arabalarda nasıl olur ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında ayrı ayrı şu jant mı bu jantmı diye konu açmak yerine efsane olmuş bi jant konumuz var orada devam etsen daha çok yanıt bulursun  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında ayrı ayrı şu jant mı bu jantmı diye konu açmak yerine efsane olmuş bi jant konumuz var orada devam etsen daha çok yanıt bulursun  :D

abi konunun linkini versene... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Borbed Bmw lere çok kullanılıyor, bence genel olarak çok çirkinler tabi bana göre :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana göre borbet jant sadece BMW de güzel duruyor. onun dışında hiçbir arabaya yakıştıramıyorum. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.