fatihnet

323 Neden Havada gibi duruyor.

Bu konuda 33 ileti var

Arkadaşlar satılık ilanında bu araç gözüme çarptı bana lastiklerden havada duruyormuş gibi geldi acaba

normal halimidir yoksa bu.  ???

Birde İstanbulda böyle bir aracı almak istesek kime gösterebiliriz ekspertiz için neyi var neyi yok bilelim sonradan üzülmeyelim. Ama İstanbulu bilmiyorum fazla. Tavsiyelerinizi beklerim.

112.jpg

113.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kolayı var büyük jant ve lastik alırsın veya yay olayına girersin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu aracın lastikler normal gibide ne bilim her an zıplayacamış gibi duruyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu aracın lastikler normal gibide ne bilim her an zıplayacamış gibi duruyor :)

Gösterecek usta buluruz o kolay...

Amortisörler yeni olabilir mi diye geçiyo aklımdan ? ne kadar istiyo buna fiyat ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8 Yazmış ama LPG yok- Ben Ankaradayım Araba İstanbulda Biraz pahalıya geliyor gibi geldi bana böyle olunca bulamadımki Ankarada istediğim gibi bişi  :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu resimdeki 323HB.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İst.da Avrupa Yakası'nda Adem usta, Anadolu Yakası'nda Taber usta var aracı gösterebileceğiniz. İkisi de gerçekten ustadırlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tavsiyleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fayyys valla havada amortisörler değişmiş olsa gerekde niye böylle çöl arabası moduna soktularki olması gerekenleri sanırım aşağıdaki gibiler

57.jpg

62.jpg

80.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten banada olması gereken bu 3 resimdekiler gibi sanırım anlamadım doğrusu  :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belki de kasten yükselttiler kasislerde altı sürtmesin diye. bizikilerin lafına göre hareket etseydim benim araba da aynı böyle cip gibi olurdu. her altı sürttüğünde yükselttir şu arabayı diyip duruyorlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah bunlarda zaten yere bir karış :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arabada gariplik var.Ya lastikler standart değil,yada yaylar gereğinden fazla büyük

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sahibini aradım bu normal hali değişen bişeyi yok diyor  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastiklerde sağdan ve soldanda boşluk var acaba lastiklermi küçük.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastiklerde sağdan ve soldanda boşluk var acaba lastiklermi küçük.

Bende onu diyorum ama sahibi orjinal diye ısrarlı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben aradım amcayı lastikler değişti yeni dedi. Araba havada duruyor gibi amortisörler falanmı değişti dedim yok değişen bişey yok normal hali bu dedi. Araba yıpranmamış falan dedi olabilirmiki ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben aradım amcayı lastikler değişti yeni dedi. Araba havada duruyor gibi amortisörler falanmı değişti dedim yok değişen bişey yok normal hali bu dedi. Araba yıpranmamış falan dedi olabilirmiki ?

Diğer resimlerle karşılaştırınca lastikler küçük.Satıcak diye uyduruk lastik takmış olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Michelin takmış en iyisinden diyor  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.