Jump to content

Balata ve Disklerden Gelen Ses Sorunu

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

50bin km bakımında ön fren balataların değiştiğinden beri araçta kalkış esnasında ıslak balatayla fren yapıyormuşçasına kötü ve metalik bir ses geliyordu,dün balataları değiştirdiğim servise gittim durumu anlattım sesi onlar bana tarif ettiler ve tecrübe sürüşüne çıkmaya bile gerek görmediler, servislere gelen bazı balatalarda bu problem mevcutmuş( mermerlerdenmi yoksa mazda europtan mı alındı bilemiyorum) hemen yenisiyle değiştirdiler ve ses kesildi, eğer balata değiştikten sonra bu tarz ses problemi olanlar varsa bi servise uğrasınlar derim zira ses çok sinir bozucu bi sesti ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

parça garantisi  yapılmıştır  :)

aynen öyle  ;) zaten yeni değiştirdiğin bi parça için tekrar para isteseler ...... :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen öyle  ;) zaten yeni değiştirdiğin bi parça için tekrar para isteseler ...... :D

deli anıma gelirse ben isterim kullanıcı hatası deyip  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

deli anıma gelirse ben isterim kullanıcı hatası deyip  :D

benimde deli anıma gelirse naparım seni biliyonmu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50bin km bakımında ön fren balataların değiştiğinden beri araçta kalkış esnasında ıslak balatayla fren yapıyormuşçasına kötü ve metalik bir ses geliyordu,dün balataları değiştirdiğim servise gittim durumu anlattım sesi onlar bana tarif ettiler ve tecrübe sürüşüne çıkmaya bile gerek görmediler, servislere gelen bazı balatalarda bu problem mevcutmuş( mermerlerdenmi yoksa mazda europtan mı alındı bilemiyorum) hemen yenisiyle değiştirdiler ve ses kesildi, eğer balata değiştikten sonra bu tarz ses problemi olanlar varsa bi servise uğrasınlar derim zira ses çok sinir bozucu bi sesti ...

Aynı ses bende de var Adem usta değiştirmişti sonra birkaç ay sonra gönderdim tornaya girdi orda da bi 30 lira harcadık kesildi ama 1 ay sonra yine yapmaya başladı her fren yaptığımda var ses :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Aynı ses bende de var Adem usta değiştirmişti sonra birkaç ay sonra gönderdim tornaya girdi orda da bi 30 lira harcadık kesildi ama 1 ay sonra yine yapmaya başladı her fren yaptığımda var ses :(

balatalar sert demekki lakin bende sorun fren yaparken değil kalkış yaparkendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

balatalar sert demekki lakin bende sorun fren yaparken değil kalkış yaparkendi

Kaç kere dedim sana gaza basarken frene basma diye :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...