hindal

Otomatik Parçalarını Bulmak Sorunlu mu (90-94)

Arkadaşlar mazda 323 hb otomatik vitesli modellerle normal karbüratörlü yani mazdanın getirdiği 1.6 hb lerin arasında parça uyumsuzluğu oluyor mu? bende daha önce enjeksiyonlu yani gümrük girişli 323 hb vardı parçalar hiç tutmuyordu acaba otomatik viteslilerdede böyle bir durum olur mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mazda 323 hb otomatik vitesli modellerle normal karbüratörlü yani mazdanın getirdiği 1.6 hb lerin arasında parça uyumsuzluğu oluyor mu? bende daha önce enjeksiyonlu yani gümrük girişli 323 hb vardı parçalar hiç tutmuyordu acaba otomatik viteslilerdede böyle bir durum olur mu?

bulunan parçaların neredeyse tamamı 1.6 karb. modeller için. yani parça sorunu çekmezsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam teşekürler bir tane 323 hb otomatik vites alacağımda ondan araştırıyorum önceki mazdamda parça sorunu yaşamıştım ağzım yandı anlıyacağınız kesinlikle otomatik viteslilerle karbüratörlülerin parçaları aynı diyorsunuz yani. teşekür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elmayla armutu karıştırmıyorsak evet öyle diyorum.

hem otomatik hem de karb. ise araba parça problemi yok diyorum kısaca :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam sağolun.. çok makbule geçti valla..yardımlarınız için teşekür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam sağolun.. çok makbule geçti valla..yardımlarınız için teşekür ederim

kolay gelsin ;):)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu nerelerde böyle :fiuw:

valla nereye açıldığına hiç bakmamıştım bile, şimdi sen yazınca baktım :(

neyse artık gereği neyse yapılsın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.