Jump to content

Kalın Plaka

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dün servisten, arabamı aldım sağolsun Tolga cok ilgilendi arabamı cok güzel bir şekilde şıkır şıkır teslim aldım Ne zamandır aklımda olan plaka kalınlastırma işini yaptırmak üzere iskitlere gitdim Orda plakamı kalınlastırdım ve nikalaj çerçevesi aldım montajını yaptırdım.. Nasıl olmus ???

Toplam maliyeti 30 Tl yi buldu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel olmuş valla kaliteli duruyor..

Eyw... O nikelajı ben biraz pahalısından aldım kesinlikle paslanmaz v.s ses yapmaz gibi.. Özelliklere sahip 5 ytl ye olanları felanda var ama paslanıyormus ve ses yapabiliyormus..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada az önce trafik cezası yedim ya... :( 61 lira... Kırmızı işıkda geçtim birde baktım karşımda trafik polisi.. Kalın ve gür bir sesle aynen şöyle dedi yaşlı meğmur.. Sağa çek geliyorum simdi... Aha dedim al basına belayı 120 Tl yazıyordu dedim dayiiii ne etdin sen felan fişman öleydi böleydi cart curt felan filan fıstık mıstık 61 lira yazdırdım.. Tam mağaş aldıydım anasını satim :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Onu bunu bırakta abi plakam nasıl olmus... :)

güzel olmuş güle güle eskit lakin ben plakanın silinmişini okunmayanını severim >:D >:D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

türkiyede herhangi bir istihbarat teşkilatına mensup olmayan ya da ülkü ocağı başkanı dayısı olmayan tek kişi olduğum kanısına katılıyorum bazen :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

türkiyede herhangi bir istihbarat teşkilatına mensup olmayan ya da ülkü ocağı başkanı dayısı olmayan tek kişi olduğum kanısına katılıyorum bazen :D :D :D

Ya en süper espiri senden geldi... Bu günün yorumu ve espirisi... Tebrikler.. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

sende sahipsiz sepetmişin be birader  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...