Jump to content

Mazda Mazdaspeed3

KnocKout
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

galleryExternalImage01.jpg

galleryExternalImage10.jpg

galleryImage01.jpg

galleryImage05.jpg

galleryImage06.jpg

galleryImage03.jpg

galleryImage07.jpg

galleryExternalImage05.jpg

galleryExternalImage15.jpg

Felaket Araç arkadaslar TR gelse reklam olsa bmw 1 serisine rakip

Teknik özellikler = 4 silindir,2.3 DISI MZR Turbo destekli 263 beygir.5500 D/DK'DA 380 newtometre tork yapıyor.İntercooler soğutmalı.0-100km/h 5.8 sn

Sedanı Cıksa alırdım;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• OveRMinD

22

• MuRDoC_111

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ya böyle güzel arabanın sedanı çıkmaz ki,bozarlar mı hiç bu güzelliği  8)

Volkan hayırdır ? Sende bazı değişiklikler var :D . Ben bazen senin kullanıcı adını başkalarının kullandığından şüpheleniyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimde en çok koltukları hoşuma gitti.Bu araba sedanlardan daha güzel normalde sedancıyım ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan ama olacaksa ekranı bu ekrandan olacak, öyle sonradan yaptırılmış cep bilgisayarıyla filan olmaz... 1500€ gibi bi fiyat vardı galiba, çok ya, 1 sene para biriktirmem lazım... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan hayırdır ? Sende bazı değişiklikler var :D . Ben bazen senin kullanıcı adını başkalarının kullandığından şüpheleniyorum :D

neden Burak abi,bu sedan & hb konusunda her zaman,her yerde,havada,karada HB yani  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan ama olacaksa ekranı bu ekrandan olacak, öyle sonradan yaptırılmış cep bilgisayarıyla filan olmaz... 1500€ gibi bi fiyat vardı galiba, çok ya, 1 sene para biriktirmem lazım... :)

Okan, navigasyon gelince havalandırma açma kapama düğmeleri nereye gitmi ? O kısım komple değişecek sanırım değilmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 milyar çok değil aslında,düşünülebilir ciddi olarak  :fiuw:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sırf yol bilgisayarının datalarına bakarken bile ciddi derecede konsantrasyonum bozuluyor Navigasyon olursa mahalleden çıkamam ilk virajda çarparım bir yere . Bir de öğrenmek için 3 gün arabada yatmam gerekir..

Sanırım yaşlanıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 milyar çok değil aslında,düşünülebilir ciddi olarak  :fiuw:

Abi düşünülür de daha yeni jantlara yatırım yaptık o kadar (bu arada salı sabahı filan kapatalım o hesabı, yarın işim var gidemem muhtemelen) bi de tam kesin bi rakam almak lazım... Yani sen "fırsat bulduğum anda arabayı değiştiricem" diyodun, senin için ne kadar mantıklı olur bilemem...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O değil Volkan Mazda 3 e guzel dedin de ona şaşırdım :D

abi ben kendimi yanlış anlatmışım valla,ben her zaman söylüyorum Mazda 3 mükemmel bi tasarım ama kalitesiz  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Abi Almanya'da taksilerde inceledim biraz sistemi, valla çok kolaydı gördüklerim, sağa sola tuşları var, örneğin benim otel Santisstrasse diye bi caddedeydi, ekranda harfler var sırayla, adam önce gidip S'yi seçiyo, ondan sonra S'yle başlayan tüm caddelerin 2. harfleri geliyor. Örneğin Sb, Sy ve Sm'yle başlayan cadde ismi yoksa o ekrandaki harflerden b, y ve m eksiliyo ve 2. harfi seçiyosun. Sa olduktan sonra 3. harfi de olmayanlar listeden çıkıyor. San olduktan sonra eğer San'la başlayan cadde sayısı azsa direkt olarak seçenekler çıkıyo ve seçiyosun istediğin caddeyi. Ondan sonra numara girme olayı geliyo aynı şekilde, tabi o olmayan numaraların silinmesi olayı yok numaralarda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben kendimi yanlış anlatmışım valla,ben her zaman söylüyorum Mazda 3 mükemmel bi tasarım ama kalitesiz  8:)

Eheh bişey demiyorum artık Volkan... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...