okivan

Kasko

Teslim alalı daha 2 gün olduğu için Kaskomu da daha yaptıramadım

AXA OYAKa sordum  1300 TL fiyat çektiler?

MAZDA bayisi de sordu benim için onlar da 1400 TL dedi:)

Nerden ne kadara yaptırmak gereik?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle Istanbul da kaskosuz dolaşmamak lazım . Başak tan da sorun derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Genellikle gideceğiniz yetkili servis neresi ise onun acentesi olduğu şirkete yaptırın derim bir an önce. Tabii güzelce pazarlık edin, özellikle kasko araç değerleri çok uçuk kaldı bu sıralar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle Istanbul da kaskosuz dolaşmamak lazım . Başak tan da sorun derim.

biz dolaşmak gibi bi hataya düştük :D sonuç 5-6000 Tl :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

HDI sigortadan bir teklif alın derim ben... Sitelerinde var teklif için form yanılmıyorsam, olmadı bir mail atarsın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selman abi

Genellikle gideceğiniz yetkili servis neresi ise onun acentesi olduğu şirkete yaptırın derim bir an önce. Tabii güzelce pazarlık edin, özellikle kasko araç değerleri çok uçuk kaldı bu sıralar.

bencede aklın yolu bir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selman abi bencede aklın yolu bir

Ben de bundan sebep Başak demiştim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabasını sıfır almış olanların karşılaştığı bir şeydir herhalde.Bu Haziran ayında Egsoz kontrol, Muayne, Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko yaptırdım.Muayneyi yazımışdım.Zorunlu Trafik sigortasına zam gelmiş olduğunu öğrendim bu arada.200 küsür olmuş.Nihayet bugün kaskoyu tazeledim.Taksitli fiyatı 699 YTL(%50 hasarsızlık dahil)Anadolu  Sigortada yaptırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.