yhkaragoz14

2009 Mazda6 kabin içi

arkadaşlar, sol ayak dayama ve pedal seti taktım, beğenilerinize sunarım ;D

post-2430-141695274741_thumb.jpg

post-2430-141695274742_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle basın :D

farın içindeki desenlerin iç içe olduğu gibi pedallardaki de takım çizgiler hoşuma gitti, güzel görünüyorlar.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun ama görüntüler çok belirgin değil..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş  bende bu gun otomatik için sordum bulamadım :(

Orjinal teybin yerine double taktıran varmı ?  Çin den başarılı bir alet (en azından şimdilik görüntüsü zira çalıştırmadım) aldım kaygım sökecek kişi? bu konuda tanıdığı olan varmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakışmışş güle güle kullanıın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş  bende bu gun otomatik için sordum bulamadım :(

Orjinal teybin yerine double taktıran varmı ?   Çin den başarılı bir alet (en azından şimdilik görüntüsü zira çalıştırmadım) aldım kaygım sökecek kişi? bu konuda tanıdığı olan varmı ?

ben hepsiburada dan aldım, aynı model pedal setinin otomatik için olanlarıda vardı. Navigasyon içinde harita çok önemli, kadıköyde biri varmış harita yükleyip çalıştırabiliyormuş adresini öğrenebilirsem sizi bilgilendiririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana da Infiniti için harita dvdsi lazım. O hazırlayan vatandaşın buna da bir çözümü varmı acaba  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.