Gökhan

Şanzıman Gene Aynı Oldu.

Bu konuda 48 ileti var

Arkadaşlar, dün Bursa'dan gelirken, Tombak acayip şeyler yapmaya başladı. 2den 3e geçmeme, 2000devirden sonra gaza değer değmez, 5000devire çıkmalar. Dürdane rampasında 5000 devirde 50 ile çıkabildim. En son Orhangazi Yalova arasındaki süpürgelik rampasında 30la çıktım. Tıpkı geçen seneki arızaların aynılarını yapıyordu.

Öyle kötü bir durumki benimki, daha bir yıl önce komple(!) şanzıman yaptırmamın etkisi var mıydı acaba? Birde o 30 dakikalık yolda eşimden yediğim fırça yok mu?

Adem usta ile konuştuk getir halledeceğiz dedi. Cevat usta, sizce aşağı yukarı bir senede bu sorunları yaşamam normal mi?

Yaklaşık yapılan km. 10bin .

Bu sabah bir deneyeyim dedim. Şanzıman soğukken iyi gibi, ama yinede yapıyor aynı haltları.

Cuma kısmetse İstanbula gelip Adem ve Cevat ustalara gideceğim. Bakalım neler olacak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tombağın gözü yolda gibi abi,yolcudur Abbas bağlasan durmaz misali yani. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zati ne zamandır ıstanbuuul ıstanbuuuul deyip duruyordu ama masraf çıkartmadan gitseydik bari.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yolcu derken sat kurtul manasında demiştim Gökhan Abi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1. Alan olsa satan olur

2. Satsam ne alırım?

3. Bunlar bir çelişki midir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adem usta şanzımanı indirmişti.

Komple değişim cevat ustanın orada yapılmıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1. Alan olsa satan olur

2. Satsam ne alırım?

3. Bunlar bir çelişki midir?

Cevap veriyorum :)

1.Kurtlu fasülyenin kör alıcısı olur,sen satmaya karar verdiğinde muhakkak bir taliplisi çıkacaktır. :)

2.2. el Mazda 3 alabilrisin,şu anda fiyatları çok cazip

3.Bu sorunun cevabını  bilmiyorum  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah razı olsun İzzet, beni gülümsettin. Bayağı canım sıkkın dı çünkü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adem usta şanzımanı indirmişti.

Komple değişim cevat ustanın orada yapılmıştı.

O zaman derman onlarda. Peki değişimde garanti varmıydı ? 1-2 sene gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok can sıkıcı bir durum Gökhan Abi,seni çok iyi anlıyorum takma kafana.Her şey hallolur sana bişey olmasın. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman derman onlarda. Peki değişimde garanti varmıydı ? 1-2 sene gibi

"Abi artık arkana bakma" garantisi vardı. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Abi artık arkana bakma" garantisi vardı. :D

Daha ne istiyorsun :D

Şaka bir yana gerçekten can sıkıcı bir durum. İnşallah dermanı vardır ama bu durumda arabayı yürütmek sisteme daha da zarar vermez mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabii sistem kaldıysa.

Yapacak bişey yok. İstanbula(esenler) kadar gidecek, lami cimi yok. Yenikapıya öpüleceğiz artık yapacak bişey kalmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok can sıkıcı bir durum Gökhan Abi,seni çok iyi anlıyorum takma kafana.Her şey hallolur sana bişey olmasın. :)

Teşekkürler abicim. Allah beterinden saklasın diyorum. Ama böyle olması yinede beni üzdü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adem usta, mağduriyetimi gidereceğini bildirdi. Sağolsun.

Gökhan abi geçmiş olsun :( senin şanzuman yeni yapılmamışmıydı Ademin orda :( niye bozulduki gene :( neyse act.de verdiin cevabı gördüm abi tekrardan sormuş gibi olmasın :) dediğin gibi kul yapısı ama yeni yapılmış bişey niye bozulsun ki ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülentçim, Ademin orada yapılmadı şanzıman. Adem sadece indirdi, sonra burada da wankel motor adıyla üye olan cevat ustanın orada yapıldı. Sonra Adem Şanzıma taktı yerine. Sağolsun ikitelli maslak arası mekik dokudu sağolsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.