Jump to content

Ferrari F430 Scuderia

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar.. Bu gördüğünüz  alet;

Model: 2008

Motor: 4.3 Litre V8

Maksimum Güç: 510 hp 8500 d/d

Maksimum Tork: 470 Nm 5250 d/d

Son Hız: 316 km/h

0-100 km/s hızlanması: 3.6 sn

Şanzıman: 6 İleri F1

Ağırlık: 1338 kg

ve su anki fiyatı 1 trilyona yakın... 450 bin euro.... Ben şunu merak etdim bu araca nasıl binilir biniliyorsa nasıl parası kazanılır ve bu araca binen arkadaşın evi barkı nasıldır ?

Demek istediğim şu ki, bu mesajı okuyan arkadaşlar ve okumayan arkadaşların neredeyse tamamı dahil olmak üzere bireysel bütün mal varlıklarını toplasak bu aracdan 1 tane etmez.. ( genellemedir ) Bu paralar nassıl kazanılır ? çok merak ediyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• OveRMinD

7

• MuRDoC_111

4

• VOLEN

27

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Popüler Günler

Gönderilen Fotoğraflar

Abi... Onu bunu bilmem.. Adamlar... Nasıl kazanıyor bilinmez ama alın teri ile kazanılan para kolay kazanılmaz kolay kazanılmayan 1 trilyonda.. Arabaya verilmez... Anlamadım gitdi yoksa bu bir kilo toz bir otoboss misalimi ?? Anlamıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cenk Abimiz haklı :) Adam senede en az 2-3 milyon € kazanıyor bunu alması hiçte zor değil.. Mesela buna yakın bir arabayı alan kişi Ali Ağaoğlu. Altında birdolu araba var bunlardan biri de Lamborghini . Şimdi bu adam nasıl alıyor diye sorabilirmiyiz ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alex ne ki bide klüp başkanları ayarında ki patronların yıllık kazançlarını hayal edin,

turkiye de bu arabayı alabilecek çok sayıda insan var ama çoğu dikkat çekmek istemez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

450bin eurom olsa bunu alır icinde yatarım, benzin alcak param kalmasa da bunu itecek birileri her zaman bulunur :D direksiyonda foto cektirmek isteyenlerden foto basına 20 kagıt alırım, acta kalmam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

450bin eurom olsa bunu alır icinde yatarım, benzin alcak param kalmasa da bunu itecek birileri her zaman bulunur :D direksiyonda foto cektirmek isteyenlerden foto basına 20 kagıt alırım, acta kalmam :D

kasko yaptırmam, vergi kacırırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ewet arkadaşlar acıkıyorum bu aracın kırmızısından sipariş etdim.. Abimle beraber alıyoruz.. Ortak kullanacağız... Küçük bir miras kaldıda.. ^^

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi youtubeye yazın... Ferrari F430 Scuderia  ' diye bir video var ibrelerin olduğu 330 km ye nasıl cıkıyor adam bir bakın.. Yarış motorundan ( Hayabusa ) bir farkı yok !!

Tam link :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu alet geyik, İstanbul'a Bugatti Veyron geldi, dergiler resmini filan yayınladı 34 plaka. 1 milyon € o arabanın fiyatı, 2.1 trilyon yani... Bu onun yanında oyuncak araba kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bu onun yanında oyuncak kalıyorsa.. bizim mazdalar böök :D ozaman çöpe atalım arabaları :D Bu arada bu normal ferrari değil :D Onu sölemis olayım ^^

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...