Jump to content

Ferrari F430 Scuderia

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Volkan senin geleceğin pek parlak değil . Bu gazla ya gidip almaya kalkarsın ya da banka soyarsın :D Sen birkaç gün bakma şu fotoğraflara :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• OveRMinD

7

• MuRDoC_111

4

• VOLEN

27

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Popüler Günler

Gönderilen Fotoğraflar

Valla ben de herhangi başka bi araba karşısında Ferrari'yi tercih ederim, orası ayrı. Ben burda fiyattan bahsettiğim için Veyron dedim, yoksa aslında dizaynını beğenmiyorum ben Veyron'un... (Bugatti tasarımcıları çok üzülmüş ben beğenmiyorum diye)

Bu arada araya bi de reklam sıkıştırayım, Bugatti'nin official gözlüklerini biz ithal ediyoruz Türkiye'ye. :)

http://www.bugatti-eyewear.com/ :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen al ben kullanırım :D En son 65 Kg idim :D

abi 70ten asagıya hava yastıgı patlamıyormus :D sensörler algılayamıyo koltukta birisinin oturup oturmadıgını :D :D en iyisi ortasını bulmak.. 75kiloyum, hafiften fıçı efes göbeği var.. bence olay budur, bu sartlar altında almam da bi abestlik yok sanırım :D o zaman fermas ı arayıp havaleyi de cıkartıyorum, adımı da kupa ve takvim listelerinden sildiriyorum mecburen :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen al ben kullanırım :D En son 65 Kg idim :D

Olur abi alayım sen ne tip opsiyonlar  istiyorsun söle onları bana :D Çekinme.. ne renk olsun felan belirt ben ona göre sipariş edeyim az para vermeyeceğiz  şimdi ^^ :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan senin geleceğin pek parlak değil . Bu gazla ya gidip almaya kalkarsın ya da banka soyarsın :D Sen birkaç gün bakma şu fotoğraflara :D

Tamam abi :D Bakmıyacam artık.. Yoksa dediğin gibi kanıma giriyor. Yavaş yavaş etki ediyor.. :D Sonra ana haber bülteninde izlersiniz beni.. Ferrari almak için banka soygunu girişiminde bulunan gence acıyan italyan firması ferrari... 1 adet ferrari anahtarlığı ile biblo ferrari oyuncağı hediye etdi.. Bunun üzerine genc hapisanede mühebbetin dolmasını beklemek yerine hayatına son verdi.. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ben de herhangi başka bi araba karşısında Ferrari'yi tercih ederim, orası ayrı. Ben burda fiyattan bahsettiğim için Veyron dedim, yoksa aslında dizaynını beğenmiyorum ben Veyron'un... (Bugatti tasarımcıları çok üzülmüş ben beğenmiyorum diye)

Bu arada araya bi de reklam sıkıştırayım, Bugatti'nin official gözlüklerini biz ithal ediyoruz Türkiye'ye. :)

http://www.bugatti-eyewear.com/ :D

Bende sabahdan beri adamın derdi ne diye merak ediyordum :DMeyersem reklam peşindeymis :D hehe... ^^ :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olur abi alayım sen ne tip opsiyonlar  istiyorsun söle onları bana :D Çekinme.. ne renk olsun felan belirt ben ona göre sipariş edeyim az para vermeyeceğiz  şimdi ^^ :D

Benim lafım Okan'a idi :D Demiş ya ;

Valla yaw, sırf o yüzden almıyorum zaten Ferrari :)

ama araya senin mesaj girmiş son anda ondan karışmış :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim lafım Okan'a idi :D Demiş ya ;

ama araya senin mesaj girmiş son anda ondan karışmış :D

Olsun abi bende alırım sana ne olcak ha okan ha volkan bir farkı yok :D Yada bi o alsın bi ben alayım o kırmızı alsın ben siyah alaım bi gün kırmızıya binnn bi gün siyaha binn felan nasıl olur abi ? :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hehe... Ya abi şaka bir yana.. Bu gece bari rüyamda olsun az ferrari kullanayım ne olur allahım.. :D Kendimi acayip kurdum ama sunu düşünsene abi.. Sipariş etmişsin f430 unu makina gelmiş... Aracını teslim alamaya giderkenki hislerini bir düşünsene abi aracın sürücü koltuğuna ilk oturduğunda marşa bastığında duyduğun sesin içine  işlediğini ve aldığın hazı düşünebiliyormusun ? Aracı aldığın yerden cıkıyorsun apetde 100 oktan benzin ile deponu full lüyorsun... Sevdiğin bir arkadaşını yanına alıyorsun ve arabayı tenha bir yere park edip beraberce inceliyorsun... Etrafındaki insanlar seni tanıyan olsun tanımayan olsun hayranlıkla bakıyorlar... Abi yaşanması mümkün olmayan bir duygu şu an için.. Ama neden olmasın ?? Olanın nasıl oluyor anasını satayım ?? Çok olsa 6 tane rakam bilmeye kalıyor iş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...