Akustik

1998 Familia 323 Sigorta Şeması

Arkadaşlar hepinize merhaba. yeni üyeyim anlaşıldığı üzere. bir sorum olacak size

bendeki aracın panelde yanan el freni lambası bir anda gitti. sigorta paneline bakacam ama paneldeki resim yok. o yüzden ne neresi bilmiyorum. bunu bana gönderebilirmisiniz. zaten familia ile Lantis aynı. heralde ikisinin sigorta paneli aynıdır. Ayrıca sorun başka noktadan da olsa sigorta panel resmi herzaman lazım olur. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kaç model familia?

benimki '97, eğer unutmazsam yarın fotoğrafını çeker koyarım buraya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar aracım mazda 323 1998 model 1.8 sedan bu aracın sigorta kutusundaki sigortaların şeması varmı hangi sigorta nerenin olduguna dair geçen gün teybim gitti sanırım sigortadan hiç elektrik gelmiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.Tşk ederim şimdiden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hangi sigortanın neye ait olduguna dair bir yazı göremedim ama akşam gidince bir daha dikkat edeyim tşk ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araca binince sol ayağınızın hizasında bulunan kapağı çıkarın , sigortalar orada , bendeki kullanma kılavuzunda familia-practica-lantis modelleri için tüm bilgiler mevcut fakat kesen bir sigorta orada yazılanın tam tersi yönde çıkmıştı ,belkide ben farklı anlamıştım, sök bak yöntemi uyguladım sonunda bulmuştum , teyp-saat vs. 8 numaralı sigorta 10 veya 15 amper bişeydi ,küçük sigorta kullanmış mazda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Umarım işine yarar.... kılavuzdan çektim resmini.....

post-437-141695284754_thumb.jpg

post-437-141695284757_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok tşk ederim acaba kullanma klavuzunun tamamını neren nasıl temin edebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstad, biraz araştırman lazım . pdf formatında vardır bir yerlerde... hatta bizim üye arkadaşlarda  vardır belkide....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternetten baya aradım ama dogru düzgün bişey bulamadım acaba club üyelerinde varmıdır ki diye buraya yazmıştım varsa eger birgün bu iletiyi okursa bizlerle paylaşırsa sevinirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende orjinal kullanma kitapçığı var görüşürsek copy yaPArız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.