Guest viper22

Mazda2 ye Eibach yay takımı aranıyor

bildiginiz bir satıcı var mı bu yayları getirten onü 5cm arkayı 6cm alcaltan yay arıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cm sine bişey diyemem ama tarıkumac a bi özel mesaj at, ben benim yayları onun sanırım eniştesiydi ondan almıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

türkiye ye sipariş üzerine getiriliyor en fazla 15 gün sürüyor gelmesi. Fakat buraya gelen yaylar 3cm indiriyor.. Evo oto getiriyor sipariş üzerine mail atmıştım ben.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gecen hafta taktirdim arastirdim piyasaya nazaran Servis daha uygun ve garantili.

3 cm alcalma oldu gayet memnunum fazla sert degil ama 5cm alcaltirsan emin ol cok rahatsiz olucaksin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmirdeki SRK shop mazda 2 için çok uygun fiyatlı tek bir takım eibach 3.5 cm prokite sahip..270 TL istiyorlar izmir dışına gönderi 8-10 TL bişey...özel servisler de 30-40 TLye takıyor..

Ben satmayacak olsam belki alırdım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5-6 cm alçaltırsan araba salya sümük gezer...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmirdeki SRK shop mazda 2 için çok uygun fiyatlı tek bir takım eibach 3.5 cm prokite sahip..270 TL istiyorlar izmir dışına gönderi 8-10 TL bişey...özel servisler de 30-40 TLye takıyor..

Ben satmayacak olsam belki alırdım..

tam rakamı hatırlıyamıyorum ama dışarda araştırdım servisle aynı fiyat aldım artısı servis garantisi birde kendi servisin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.