Jump to content

eBay'dan spoiler alınır mı? alınırsa sorun çıkar mı?

mr.woox
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

ben bunun sedan için olan incesinden getirttim, özel kargoyla(dhl,ups vs) yollatmassan sorun olmaz, normal postayla göndersinler en fazla benim spoiler gibi posta işleme merkezinde gümrüklü paketlerde takılır, bedelide düşük yazılırsa satıcı tarafından alır takarsın sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

geç gelmesi o kadar problem değil de, normal postada zarar görme ihtimali daha yüksek midir?

hiç alakası yok zarar görecekse kargo firmalarında da görür kaldıki geçenlerde aldığım 2. ekran normal postayla kapıya kadar geldi oysa kargo firmasında gümrüklemek zorunda kalmıştım ilkini
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu spoiler'ı aldım eBay'den. (bkz. http://www.mazdaclubtr.com/forum/otomobillerimiz/zibidi-gonzales-v20-t12198.0.html;msg248413#msg248413)

Philip (turboyata) sağolsun NATO'da çalıştığı için onun adresi ABD adresi gibi kabul ediliyor ve gümrük işlemlerinden muaf. Onun sayesinde hiç problem olmadan getirttim. Ama normalde gümrük kontrolörünün keyfine ve senin bağlama yeteneğine bakıyor olay.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ebaydan parca alan arkadaslarımız var hıc sorun yasadıklarını duymadım

O kadar da değil canım, benim sinyalli yan aynalar gümrükten geçemeyip aynen geri döndü satıcıya mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanki benzer ürünler tr de var çok uygun bir fiyat değil gibi. taşıma ücretiyle 350 tl olur. yok boyat yok montaj derken pek bir farkı kalmaz servistekinden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Philip'i tanımıyorum ama bi güzellik te bana yapar mı acaba?  ???

Ben bu spoiler'ı aldım eBay'den. (bkz. http://www.mazdaclubtr.com/forum/otomobillerimiz/zibidi-gonzales-v20-t12198.0.html;msg248413#msg248413)

Philip (turboyata) sağolsun NATO'da çalıştığı için onun adresi ABD adresi gibi kabul ediliyor ve gümrük işlemlerinden muaf. Onun sayesinde hiç problem olmadan getirttim. Ama normalde gümrük kontrolörünün keyfine ve senin bağlama yeteneğine bakıyor olay.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...