VOLEN

Lassa aldım kafam rahat..

Arkadaşlar dün gitdim lassa marka 4 tane lastik aldım 205/55/16 v serisinden... Hem fiyat olarak ekonomik hemde baya dişli ve güzel bir dört mevsim lastiği.. Lastik almayı düşünenlere tavsiye ederim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tavsiye etmişsin ama modelini yazmayı unutmuşsun :)

Ayrıca dört mevsim lastik yoktur eğer çok sıcak bir şehirde yaşamıyorsan. Kışlık ve yazlık lastikler vardır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kış lastiği hariç tavsiye etmeyeceğim bi lastik ki kış lastiğinide almam :D Pirelli P6000 den sonra ipmetus2 kullandım berbat bi lastik.Lassa ya tövbeliyim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tavsiye etmişsin ama modelini yazmayı unutmuşsun :)

Ayrıca dört mevsim lastik yoktur eğer çok sıcak bir şehirde yaşamıyorsan. Kışlık ve yazlık lastikler vardır :)

Pirelli P2500 gerçek bir 4 mevsim lastiğidir. :)

onun ayarında başka bir lastik var mı? bilmiyorum :)

http://www.pirelli.com.tr/web/catalog/car-suv-van/catalogo_sd.page?categoria=/catalog/car-suv-van/car/all-season&prodotto=6346&uri=/pirellityre/tr_TR/browser/xml/catalog/car-suv-van/CAR_P2500_SUM.xml&vehicleType=CAR-SUV-VAN

Lassa kullanıcısı olarak ben de memnunum ama tek handikapı (impetus için konuşuyorum) lastik soğukken yok tutuşu iyi değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bırak mustafa abi ya pirelliden bi cacık olmas :D

Ben Continental aldım dünya çapında bi lastik on numara :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bırak mustafa abi ya pirelliden bi cacık olmas :D

Ben Continental aldım dünya çapında bi lastik on numara :D

lastikten cacık yapmaya kalkışanına da ilk kez rastlıyorum. sizin oralarda hıyar yok galiba. istersen bildiğim bir iki kişi var onları göndereyim sana.

adamlar yoğurtun yanından geçerken ortalık cacık kokuyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastikten cacık yapmaya kalkışanına da ilk kez rastlıyorum. sizin oralarda hıyar yok galiba. istersen bildiğim bir iki kişi var onları göndereyim sana.

adamlar yoğurtun yanından geçerken ortalık cacık kokuyor :)

hıyar arkadaşların mı var :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hıyar arkadaşların mı var :D

leb demeden anladın ya, tebrik ettim seni :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ciddi bir yorumdur. :]

Bende de İmpetus 2 var. Yol tutuşundan memnunum. Ancak ses var gibi. Belki benim izolasyon biraz laçkadır da ondan olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

impetuslar sert lastikler olduğu için ses olması normal. zaten bu ülkenin paralı yollarında bile farklı yapılarda asfalt kaplamaları olduğunu düşünürsek, yolların pek çoğunda halen soğuk asfalt kaplı olduğunu düşünürsek lastik sesi en son dert edilecek konu bence. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla ben michelin energy aldım 3 ay önce çok ses veriyo içeriye sanki.

daha önce pirelli  vardı daha az ses geliyodu sanki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende pirelli p6 kullaniyorum oda cok ses yapiyor, ama pirelli'nin pzero nero lastikleri cok sessiz, pirelli'nin testleri continental'den iyi cikiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun almışsın lastiği. ama ben ne pirelli nede lassa hakkında olumlu bişey duymadım kesinlikle uzak durulması gereken marklar. michelin, continental, bristhone dunlop dan şaşmamak lazım. yazılışlar yanlış olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.