Jump to content

Mazda2 için Perde

dublör
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İnternetten araştırdığım kadarıyla mazda 2 araçlarımız için arka kapıcamı ve arka cam için orjinal çok şık perde mevcut. Ancak bugün bayiiye sorduğumda ellerinde olmadığını ve sipariş etmeleri gerektiğini söylediler. Hatta fiyat bile veremediler >:( Film çektirmek te istemiyorum açıkçası, çünkü arka yan camlara çekerken kapı iç döşemelerini söküyorlar bildiğim kadarıyla ve trafikte de problem oluyor.

Mazda 2 için bu perdeden alan var mı? eğer yoksa mazda bayiide çalışan arkadaşlarımız fiyat verebilirler mi? ayrıca sipariş edersek ne kadar sürede elimize ulaşır? Teşekkürler O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda2 için arka yan cam perdelerinin numarası sanırım

DF71-V1-132 . fiyatı yaklaşık 89€

Arka cam perdesinin numarası

DF71-V1-130 onun da fiyatı 69€ civarı.

Türkiye ye geliş fiyatları da yaklaşık bu civardadır.

Hiçkimse yardımcı olamazsa MeB Başayar dan Tolga yardımcı olabilir.

Tam emin değilim ama sanırım yan cam perde fiyatı çiftinin fiyatı.

Fiyatlara aşağıdaki linkten ulaştım..

http://www.mazda.de/Owning/Accessories/Overview/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak verdiğin numaralar doğru :)

Yan camlar için çiftinin fiyatı KDV dahil : 154,47 TL

Arka cam için KDV dahil fiyat : 119,65 TL

Siparişimde var ancak henüz elime ulaşmadı.İsterseniz sizin için de sipariş verebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatlar çok pahalıymış, Amerikan film bile daha ucuza geliyor :D o zaman ya uygun perde bakıcaz yada kapı döşemesini söktürmeden film çektiricez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cam filmi için döşemeyi sökmelerine gerek yok sanıyorum ama ustasına bağlı tabii :)

Aksesuar listesinden Mazda 2 için kauçuk paspasa da göz atabilirsiniz.Bez paspaslar gibi toz da tutmadığından daha sağlıklıdır.Mazda 2 baskılı orijinal kauçuk paspasın fiyatı Kdv dahil 76,46 TL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim hanım e-bebek.com dan mı mothercare den mi ne almış 19 TL, gayet güzel Ben onu kullanıcam , daha önceki fiestamızda kullanıyorduk. Buna geçerken perdeleri aldık...

Yapıştırmalı vantuz değil. Camı 1 parmak açıyorsun askıları ile takıyorsun. Camı sonuna kadar kapatıyorsun. Cam kildine bastın mı çocuklar da açamıyor.

Bagaj kapağı için perde düşünmüyorum. .

cam filmi düşünüyorum ama daha kararsızım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Küçük askılı perdeler iyi fikir, ancak onlarda da camı tam kapatamama sorunu oluyor, yıkamada falan içeri su sızabiliyor. En iyisi yine kapı döşemesini söktürmeden film çektirmek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Küçük askılı perdeler iyi fikir, ancak onlarda da camı tam kapatamama sorunu oluyor, yıkamada falan içeri su sızabiliyor. En iyisi yine kapı döşemesini söktürmeden film çektirmek.

Fiesta mız (makyajlı MkVI=2006 model) 1 yıldan uzun süre , askılı perdeyle  gezdi. Yıkamalarda , yağmurlarda su falan almadı.

Ben ilk aldığımda 2 ye de taktım ama sonra 2yi sevdiğim için hatuna vermemeye karar verdim. Cmax  hatunda kaldı , onda da standart cam perdeleri var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ziebartta kapı dösemelerini sökmeden filmlediler benim arabanın camlarını.. gerci sökselerde pek takılmam cok kolay bi islem cünkü :) sport aynaları takarken sökülmesi icab etti, 1-2 dk lık bi işlem en fazla.. yerine oturtup kapı acma kolunun icindeki gizli vidayı sıkıyosun olup bitiyor.. bu işlemin bi zarar verecegini zannetmiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim hanım e-bebek.com dan mı mothercare den mi ne almış 19 TL, gayet güzel Ben onu kullanıcam , daha önceki fiestamızda kullanıyorduk. Buna geçerken perdeleri aldık...

Yapıştırmalı vantuz değil. Camı 1 parmak açıyorsun askıları ile takıyorsun. Camı sonuna kadar kapatıyorsun. Cam kildine bastın mı çocuklar da açamıyor.

1. Nereden bulabilirim , link var mı ?

2. Cam fitillerine bir zarar veriyor mu ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. Nereden bulabilirim , link var mı ?

2. Cam fitillerine bir zarar veriyor mu ? :)

toplantıya gelebilirsem gösteririm...Olmazsa bir resmini çekerim.Mothercare den almış

Mamul şu...

http://www.mothercare.com/Mothercare-Retractable-car-sunblinds-2pk/dp/B000ILDYU4/sr=1-1/qid=1234262705/ref=sr_1_1/280-4800330-1473040?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42770041&mcb=core

41ke6MSsERL._SX315_SY375_.jpg

Alttan ufak vantuzlu bişeyle cama yapıştırıyorsunuz. Kapatmak istediğinizde üstteki silindirin yan tarafında düğme var ona basınca sarıp kapatıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiestada vermedi..İz falan yaptı ama bir zararı olmadı..dediğim gibi toplantıya gelebilirsem görürsünüz..

İnşallah. Olmasa da ben Carrefour daki Mothercare mağazasına felan bakacağım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben eski aracım için (megane) almıştım bunun aynısından. Sanırım Carrefour'dan almıştım. Eski aracımın arka camları manuel olduğundan sartındınamıdır nedir bilinmez :D camlar aralanıyordu. Eee mazda değildi tabiki ;)

Film için kapı döşemesini sökmemesi çok iyi. Çünkü sökülüp tekrar takıldıktan sonra mutlaka kısa zamanda döşeme ses yapmaya başlıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...