x-rayted

Mazda 2 fermuarlı koltuk döşemesi

Daha önceki hiç bir otomobilimde dikkatimi çekmemişti, eğer benim bilmediğim standart bir özellikse ve bu mesaj gereksiz bir mesaj ise özür dilerim ...

tüm mazdalar böyle midir sadece 2 mi böyledir bilmiyorum ama şu resimde net görülüyor.

2 de ön koltuk döşemesi arkada fermuarlı ve fermuar içeride gizli. Açınca 40-50 cm kadar

açıklık oluyor koltuk iskeleti ve süngerler görülüyor. Gerçi airbagler var ama acaba koltuk kumaşları kolayca söküsün diye mi böyle yapmışlar ? Kirlenince sök makinaya at geri tak yapılabilir mi? Ben tabii sökmeyi denemedim. 

HPIM1746.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilginç bir durum :)

servislerden biri açıklar herhalde bu durumun sebebini :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhtemelen serviste rahat çalışsınlar diye herhalde. Çünkü çıkarmak çok mümkün değil gibi geldi bana...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhtemelen serviste rahat çalışsınlar diye herhalde. Çünkü çıkarmak çok mümkün değil gibi geldi bana...

ebayde tulum gibi çıkarılmışları satılmakta bence sökülebilen bi sistem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sökülebilir gibi gelmişti banada ilk gördüğümde. ama yıkamak riskli olur herhlade.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Puntolarda da var sanki fermuarlı döşeme, biryerde görmüştüm :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.