recep35

Stoplarda buğu

benim araç 2 aylık. dün akşam yağmurluydy ve biraz soğuktu. eve vardığımda stopların 2 sindede hafif içerden buğu olduğunu farkettim. 1 saat sonra dışarı çıkarken kaybolmuşlardı. gideceğim yere vardığımda yeniden oluştuklarını farkettim. ordan dönüşte kayboldular. şimdi de birşey görünmüyor. su damlası falanda yok. hani soğuk günlerde camlar buğulanırya öyle bişeydi ısınıncada kayboluyor. bu normalmi. yoksa stoplar sumu almış içine. bu konuda ne yapabilirim. garantiden değişirmi yoksa contası falanmı değişiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

garantisi varsa ilk iş servise git bence, durumu anlat gerekirse değiştirsinler hazır garantisi varken....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

garantide hallettir abi kabul etmezlerse tüketici hakları falan demeye başla kesin hallederler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

buğu olması için içeride nem olması gerekli ki bu durumda garanti kapsamında sorunu serviste hallettirebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

garantisi varsa ilk iş servise git bence, durumu anlat gerekirse değiştirsinler hazır garantisi varken....

bişey farketmiyor benim garantiden değişende bugu yaptı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son zamanlarda daha doğrusu bütün sonbahar-kış İzmir'e anormal yağmur yağdı, arabaların içine su girse yine şaşırmam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında garantideki aynı stop olduğuna göre oda buğu yapacak. peki sizin buğu sürekli kalıyormu kayboluyormu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.