x-rayted

Mazda 2 nizde hangi donanımın standart olmasını isterdiniz?

Sadece birini seçin, bu arabada şu da olsa iyi olurdu dedğiniz hangisi.   26 oy

1. 1. Sadece birini seçin, bu arabada şu da olsa iyi olurdu dedğiniz hangisi.

• Sunroof
      6
    • DSC+TCS
      7
    • Bi xenon mercekli farlar
      2
    • Yağmur ve far sensörü, kararan dikiz aynası
      0
    • Arkalarda disk fren
      3
    • Cruise control
      3
    • Otomatik Vites
      6

Oy vermek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Bu konuda 46 ileti var

Anket tek seçenekli olarak düzenlenmiş. Sadece biri mi seçilsin istedin Cenk Abi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anket tek seçenekli olarak düzenlenmiş. Sadece biri mi seçilsin istedin Cenk Abi ?

sorusunu yazmış üste zaten :):D

Soru: Sadece birini seçin, bu arabada şu da olsa iyi olurdu dedğiniz hangisi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet bu kadar güzel bir araba ve bayanlarında çok ilgi gösterebileceği bir araçta, otomatik seçeneği olmaması bence bir kayıp...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dizel motor ve otomatik özellikle koymadım ama otomatik olabilirmiş cidden. Ben değiştiremiyorum adminler sadee otomatik seçeneğini ekleyebilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oyumu değiştirmek istiyorum ben  ;D

Otomatik vites seçeneği yoktu cruise vermiştim oyumu otomatiğe kaydırmak istiyorum  :jedi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oyumu değiştirmek istiyorum ben  ;D

Otomatik vites seçeneği yoktu cruise vermiştim oyumu otomatiğe kaydırmak istiyorum  :jedi:

Oy değiştirme izni verdim ;) Bir de ESP yi DSC olarak değiştirdim çünkü Mazda daki ismi ESP değil DSC ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

DSC+TCS dedim çünkü otomatik vites seçeneği zaten geliyor :)

Bir de bu seçenek olursa belki arka fren de mecburen disk olmak zorundadır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oy değiştirme izni verdim ;) Bir de ESP yi DSC olarak değiştirdim çünkü Mazda daki ismi ESP değil DSC ...

Benim gibi çoğunluğu yeni mazda kullanıcısı olan 2cilerin karıştırmaması için jenerik adı olarak esp yazdım. Yoksa 1-2 hafta önceki düzeltmenizden beri DSC olduğunu biliyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben çok düşündüm konfor özelliklerini

ama güvenlik ve görüş daha önemli...Bixenon ile dsc arasında kalıp dsc işaretledim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vallahi;

Arkalarda disk fren

DSC+TCS

Bi xenon mercekli farlar

Cruise control

Bunlar olsaydı harika olurdu mazda 2 gerçekten. Bir kısmı halledilebilir tabi ki ama dsc ve cruise control nasıl halledilir bilmiyorum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cruise Control bence bu sınıf için olmayacak birşey. Daha Türkiye de üst segment için bile doğru dürüst CC yok.

CC için öncelikle otomatik olması lazım zaten. Manuel de CC ün hiçbir espirisi olduğunu sanmıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi temde ayağımı 90 a sabitlemek için can çekişiyorum :D otomatik konusunda haklısın.

Acaba sonradan arkalara disk fren yaptırma şansımız var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi xenon mercekli farlar

bi-xenon mercekli farlar üst segment araçlarda bile doğru dürüst yok :D b sınıfı bir araçta olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.