kaHEN

Sizce nasıl olur?

Merhaba arkadaşlar

Beyaz mazda 2 için birkaç aksesuar bakmıştım ebay'den ama karar veremedim nasıl duracağı konusunda sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.

Mazda 2 aracım bu

mazda2if0.th.jpg

Baktığım Ürünler

Krom kaplama ledli yan aynalar

b0d1_1.JPG

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-2-Mazda2-Demio-LED-Side-Mirror-Cover-Chrome-07-up_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742Q2em153Q2el1262QQcategoryZ33695QQihZ018QQitemZ280260069409QQtcZphoto#ebayphotohosting

Krom kaplama kapı kolları

118b_1.JPG

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-2-M2-Demio-Door-Handle-Cover-Trim-Chrome-07-up-LH_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33642QQihZ018QQitemZ280255347539QQtcZphoto#ebayphotohosting

Ön taraf için krom grill

f538_1.JPG

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-2-Chrome-Front-Grille-Bottom-and-Top-Trim-07-up_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33642QQihZ018QQitemZ280261036276QQtcZphoto

Karbon olayına da kayıyor gözüm ama bilmiyorum tam olarak ne yapacağım :) Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

krom grill güzel duruyor koyu cam filmiyle güzel bütünlük sağlar araba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

beyaza yakışmaz bence bunlar..Ben bazen krom kapı kollu fiesta punto vs görüyorum ama beğenmiyorum. Gümüş griye vs iyi gidiyor ama...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hepsini birden yapacaksan olabilir ama bunlardan bir veya ikisini yapıp bırakacaksan at kuyruğundaki kelebek gibi olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi hepsini birden yapmayi düşünüyorum ama bunlardan önce araca cam filmi atacam kestiremiyorum nasıl bir bütünlük sağlayacağını veya sağlamayacağını :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siyah arabaya bu krom lar süper yakisiyor ama beyazda zaten pek ortaya cikmaz fark bence cünkü beyaz renk zaten parliyor pek bi fark edermi bilmiyorum bi photoshop fake len dene bence daha iyi olur.

Daha güzel karar verirsin bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence de koyu araba için daha uygun kromlar. Beyaz zaten yeterince güzel duruyor sade haliyle.

Beyaz arabada spoiler ve spor tampon v.b. şeyler daha güzel durur ama tabii daha pahalıya gelir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben olsam yapmazdım bunları.. gerek yok her taraf aynı renkte daa sportif durur.. arac zaten kücük, kromu falan kaldırmaz sınıfı geregi bence.. helede beyaza gitmez diye düsünüyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkesin tavsiyesi için teşekkürler. Gerçekten koyu araçta daha iyi duruyor krom beyazda söylendiği gibi belirgin olmayabilir. En iyisi orjinal parçaları kullanmak

Spoiler, marşpiyel gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Krom işine girmeyin bence de. Araç siyah olsaydı belki ama beyaz araçta 2 numara cam filmi ve siyah krom ofsetli jantlar tavsiyemdir. :)

moddedmz6copyes9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

krom grill kesinlikle çok güzel durur,önde çıtada olmadığından ordaki boşluğu alır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaza ben de gitmez diyenlerdenim. Siyah olsa yakışırdı ona bile temkinli yaklaşırdım açıkçası...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynalar harici güzel olur daha doğrusu sen beğendiysen hepsi güzel olur ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence koyu renkli arabada güzel durur fakat sen beğendiysen sorun yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.