Jump to content

Makyajlı Mazda3 için spor tampon ve panjur

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabandaki güzel panjuru söküp bu çirkin panjuru takarsan görüşmeyelim bi daha :)

Emre abi güncel panjur biraz sade kalıyor  bunla daha sportif ve kaslı duracağını düşünüyorum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bence guzel durur. sahsen kendi arabami aldigimda ustunde spor panjur vardi ve cok mutlu olmustum. simdi birde spoiler falan bakiyorum. burda ufak tefek alinacak seyler var abd de ama benim simdilik mazda3e yonelik cok ciddi dusuncelerim yok. fakat in dash kit l alakali calismalarim suruyor :) uyumsuz hazretleri senden cevap bekliyorum :)

yavrum biz sorunu çözdük ama bu demek değilki senin alacagın aletteki sorunuda çözebiliriz :D ya
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emre abi güncel panjur biraz sade kalıyor  bunla daha sportif ve kaslı duracağını düşünüyorum  :)

Facelift diil mi senin araban? Nasıl sade kalıyor? En güzel panjur sizinkilerdeki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Facelift diil mi senin araban? Nasıl sade kalıyor? En güzel panjur sizinkilerdeki

Facelift benim arabam emre abi ben yine sade diyorum sen faruk nededi onu duysan bizim arabaların önü kümes gibi o nasıl havalandırma ondan sonra düşündüm ve en iyisi bunu taktırmak çünkü tek ben o düşüncede değilmişim  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...