OveRMinD

Teybinize Gözünüz Gibi Bakın, Benden Söylemesi

Bu konuda 53 ileti var

Siteye yazmış mıydım hatırlamıyorum, benim teyp bi süredir CD ve EX modlarına geçmiyodu. Geçen gün servise götürdüm 130.000 km bakımı için, onlar da tamire gönderip çıkacak masrafı bana bildireceklerini söylediler.

Dün telefon geldi, tamir masrafı 520 YTL :eek:

"Yenisi ne kadar bunun?" dedim, 2800 YTL dediler. :eek: :eek: :eek:

Yani siz siz olun teybinize, CD changer'ınıza çok iyi bakın, bi dediğini iki etmeyin, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayın.

Bu arada 130.000 bakımı işçilikteki %50 indirimle birlikte (kampanya var heralde, bilmiyorum) 180 YTL.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ebay de 75-100dolar civarı idi hatırladıgım kadarıyla cıkma olanları.. onun yerine Bülent Abi den ekran falan getirt abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eBay eBay nereye kadar, servisleri de yaşatmak lazım, araba arızalanınca eBay gelip tamir etmiyo :)

ugur0932 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

servisi yaşatalımda biraz insaf yahu 520 tl nedir yaaa :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eBay eBay nereye kadar, servisleri de yaşatmak lazım, araba arızalanınca eBay gelip tamir etmiyo :)

o zaman 520 tl  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

servisi yaşatalımda biraz insaf yahu 520 tl nedir yaaa :o

İşin orasını servisin vicdanına bırakıyoruz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşin orasını servisin vicdanına bırakıyoruz...

toplantıda volkan abiyi sevdim yanına gitmek isterim ama fiyatları duyunca tırsmaya başladım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gidince bişeyler almak zorunda değilsin, git bi çay iç, hem zarara sokarsın bi miktar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gidince bişeyler almak zorunda değilsin, git bi çay iç, hem zarara sokarsın bi miktar :)

520lik zarar vermek için baya bi çay içmem lazım ama :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu anki macuncu kim yaw, uzak kaldım olaydan. Onun gıyabında biz veremeyiz ki...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu anki macuncu kim yaw, uzak kaldım olaydan. Onun gıyabında biz veremeyiz ki...

Yok olmaz ööle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet artık devredelim gitsin şu macunu arkadaşlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.