mazda_ozan

2010 Mazda 3 Video Merak edenler baksın mutlaka...

Kesinlikle şimdiki arabamın kıymetini bileceğim,çok sıradan görünüyor Mazda ayrıcalığı gitmiş tabi bana göre  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence yeni kasa mazda3 güzel gözüküyor içi bizim mazda3. göre daha güzel sınıfının yine en karizmatik araçları arasında yer alıcak en zorlu rakibi lancer  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

PSPye epey video atmıştım ama toplantıya getirmeyi unuttum. Bu da videolar arasında vardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel ama ön tarafı olmamış bence. araba karizmatik olmak için ciddi bakışlı olmalı önden. gülen adam gibi olmuş ne o. nihayetinde yeni kasa ama bence güncel kasa daha karizmatik. zaten bundan sonra ne yapsan iyi olmayacaktı maksimum nokta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben farları yuvarlak gibi saanıyordum fakat uzantılı arkaya doğru , bence güzel..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence bizim kasalar kadar karizmatik değil ne yazık ki...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önden görünüşe kanım ısınamadı, göz alışık değil belki ondan ama sedanların arkası ve

iç dizayn güzel gözüküyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sedanı şu anki kasadan daha şık olmuş ama HB için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim kasalar kadar olmasada hoş alışıyorum sanırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bu beğenmeyenleri araba gelince görürüm test edelim falan demelerini :) Çok güzel bir araç bence, konseptlerden sonra böyle bir tamponun çıkması kadar doğal birşey yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içi ve arkası güzel bence ön ızgara tampon komik duruyo mazdaya yakısmamıs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.