mebbasayar

Araç Muayenesinden Korkmayın...

Bu konuda 48 ileti var

Arkadaşlar,

Araçlarınızın Muayeneye Hazırlanma Sürecindeki Tüm Mekanik İşçiliklerimiz bugünden itibaren ÜCRETSİZDİR.Mueyenesi yaklaşmış araç sahibi üyelerimize duyurulur  O0

Araç Muayenesinden Korkmayın,Gelin Aracınızı Birlikte Hazırlayalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bir uygulama olmuş  O0

19 Martta bitiyordu benim aracın muayenesi, gerçi muayene olmasada bir uğramayı düşünüyordum Başayara, iş durumlarını bir düzeltebilirsem malum kriz işsizlerinden olduk  :( Bana teğet geçmedi valla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tolga Valla sana da servisinede bravo diyor tebrik ediyorum :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

On numara kampanya ama burdan Ankaraya gidemem :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar teşekkür ederim,sizlere layık olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla bu servis hakkaten güzel bir şeyler yapmaya çalışıyor. tebrik ediyorum bu çizginizi bozmamanızı temenni ediyorum.

ankarada ikamet ediyor olsaydım heralde çalışacağım servis olurdu...

tekrar tebrikler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

müşterinin arkasında değil de, yanında yer alan servislerin sayısının artması dileğiyle... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kampanya ne zamana kadar geçerli acaba Tolga Bey?

Kampanyanın kesin bitiş tarihini şimdilik belirlemedik ama uzun süre devam edeceği kesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MeB Başayara gidince insanın ordan çıkası gelmiyor yav :D

tebrikler valla. iyi düşünülmüş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla insanın sırf muayene için İstanbuldan Ankaraya gidesi geliyor.Tolga kardeşim sağolasın.. O0:clap:

edit: Tolga bu arada operasyon başarılı şekilde sonuşlandı..en kısa zamanda bir başlık altında anlatacağım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.