Playboy_86

Cam Filmi

Bu konuda 118 ileti var

Selam arkadaslar.

Size sorum bu cam filmi sizce yakismismi?

Hic kimse göremesin diye istedim adam diyor göremez diyor.

Baska bi arabada ayni filmi gördüm icerisini net olarak görebiliyorsun ama yaklasip bakdiginda sirf kendini görebiliyorsun aynaya bakiyormus gibi.

post-1885-141695275727_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ikinci resim ama sag üst kösede görebilirsiniz nedemek istedigimi.

yinede iceriyi görebiliniyor.

Sizce bu film mi yoksa Siyah mi?

post-1885-141695275731_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynalı camlar biraz itici duruyor :) Siyah tonda bir cam filminin daha güzel duracağı düşüncesindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Camın üst kısmı filmsiz mi ?  Sanki ortada sadece bir dikdörtgen film var gibi görünüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sanırım ruloyu acıp camın arkasından tutmus birisi.. bence ayna efektli olana nazaran bildigimiz koyu renkli filmler cok daha iyi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

içerisinin görünmemesini istiyorsanız en koyusundan yaptırın.içerisini kimse göremesin.

ama ayna pek güzel görünmüyor bencede

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Denemek icin götürüntüsünü alabilmek icin yaptirdim öyle dik dörtgeni orda haklisin burak abi.

Aslinda cok süper duruyor ama dedigim gibi icerisi gözüküyor onun yüzünden siyah yaptiracam siyahdada gözükür ama bukadar degil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Murdoc iceride kimse yoktu :) yapistirdi adam normal film cekdi yani sonra cikarttik yine

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dark black yaptırırsan içerisi hiç bi şekilde görünmez merak etme :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu renge güzel gitmiş. Jantlar ve egzoz uçları da güzel. Sizin arabalar da 1.6 105 bhp değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cam film bende düşünüyorum metropol grisi sedan araba  hangi marka hangi ton yakışı acaba bir de ankarada bu işi yapan ama fiyatıda çok abartı olmayan bir yer var mı bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Slm,

Burak Abi evet benim araba 1.6 ama 2.0 150PS olanlarda var Sedan olarak. Bu arkadasinkide herhalde 1.6motor olmasi lazim.

Jantlar ASA AR1

Bu arabaya yakismis cam filmi benimkinede yakisirmi diyorum sizin fikrinizi ögrenmek istedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"aynalı film, at kuyruğuna konmuş kelebek gibi olur." desem yeterli olur mu? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Slm,

Burak Abi evet benim araba 1.6 ama 2.0 150PS olanlarda var Sedan olarak. Bu arkadasinkide herhalde 1.6motor olmasi lazim.

Jantlar ASA AR1

Bu arabaya yakismis cam filmi benimkinede yakisirmi diyorum sizin fikrinizi ögrenmek istedim

Photoshoptan anlayan biri senin verdiğin resimlerdeki arkadaşının aracının rengini senin aracın rengine yakın bir renk yaparsa anlaşılır.. Senin rengin fabrika kodu neydi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Granit siyah 16W renk kodu.

Türkiyede Siyah Mika diye geçen renk.. Şimdi sıra photoshoptan anlayan birini bulmaya geliyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yasin gri tonlardaki arabalara ayna effektli cam filmi güzel duruyor.Bence siyah tonda yaptır daha iyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün bende filmlendim!

Aslında epeydir yaptırıp yaptırmama arasında kararsızdım ama,biraz da sağlık nedenlerinden dolayı yaptırmaya karar verdim.Büyük kızımda atopik dermatit denen bir cilt rahatsızlığı vardı,doktor güneş ışınlarına dikkat edin deyince yaptırdım.

Filmin markası 3M ve 200 TL'ye maloldu.

post-878-141695278146_thumb.jpg

post-878-14169527815_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.