Jump to content

Cam Filmi

Playboy_86
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaslar.

Size sorum bu cam filmi sizce yakismismi?

Hic kimse göremesin diye istedim adam diyor göremez diyor.

Baska bi arabada ayni filmi gördüm icerisini net olarak görebiliyorsun ama yaklasip bakdiginda sirf kendini görebiliyorsun aynaya bakiyormus gibi.

post-1885-141695275727_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 117
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Playboy_86

10

• barisdascan

12

• domestos

11

ikinci resim ama sag üst kösede görebilirsiniz nedemek istedigimi.

yinede iceriyi görebiliniyor.

Sizce bu film mi yoksa Siyah mi?

post-1885-141695275731_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynalı camlar biraz itici duruyor :) Siyah tonda bir cam filminin daha güzel duracağı düşüncesindeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım ruloyu acıp camın arkasından tutmus birisi.. bence ayna efektli olana nazaran bildigimiz koyu renkli filmler cok daha iyi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Denemek icin götürüntüsünü alabilmek icin yaptirdim öyle dik dörtgeni orda haklisin burak abi.

Aslinda cok süper duruyor ama dedigim gibi icerisi gözüküyor onun yüzünden siyah yaptiracam siyahdada gözükür ama bukadar degil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Guest zarzorbulduk

cam film bende düşünüyorum metropol grisi sedan araba  hangi marka hangi ton yakışı acaba bir de ankarada bu işi yapan ama fiyatıda çok abartı olmayan bir yer var mı bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Slm,

Burak Abi evet benim araba 1.6 ama 2.0 150PS olanlarda var Sedan olarak. Bu arkadasinkide herhalde 1.6motor olmasi lazim.

Jantlar ASA AR1

Bu arabaya yakismis cam filmi benimkinede yakisirmi diyorum sizin fikrinizi ögrenmek istedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Slm,

Burak Abi evet benim araba 1.6 ama 2.0 150PS olanlarda var Sedan olarak. Bu arkadasinkide herhalde 1.6motor olmasi lazim.

Jantlar ASA AR1

Bu arabaya yakismis cam filmi benimkinede yakisirmi diyorum sizin fikrinizi ögrenmek istedim

Photoshoptan anlayan biri senin verdiğin resimlerdeki arkadaşının aracının rengini senin aracın rengine yakın bir renk yaparsa anlaşılır.. Senin rengin fabrika kodu neydi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Alman forumda bi arkadas yapti sagolsun cam filmini hizli sekilde iste link nedersiniz?

http://www.autoextrem.de/attachment,attachmentid-122580,d-1241195486.htm

2.Resim simdi yeni yapildi ama biraz daha koyu siyah yaptiracam fake olarak bakalim o nasil olacak

http://www.autoextrem.de/attachment,attachmentid-122663,d-1241364292.htm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Bugün bende filmlendim!

Aslında epeydir yaptırıp yaptırmama arasında kararsızdım ama,biraz da sağlık nedenlerinden dolayı yaptırmaya karar verdim.Büyük kızımda atopik dermatit denen bir cilt rahatsızlığı vardı,doktor güneş ışınlarına dikkat edin deyince yaptırdım.

Filmin markası 3M ve 200 TL'ye maloldu.

post-878-141695278146_thumb.jpg

post-878-14169527815_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...