Jump to content

Mazda ailesinden olmak

Uqur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bende mazda alıp ailenden olmak istiyorum  :tey::boks::egy:

ben Mazda 1,8

98 model mazda Lantis almayı planlıyorum

ama aklıma takılan bazı sorunlar var

evet biliyorum parçası pahalı ve zor bulunan bir araba

ama sorum bu değil

sorum ise

mazda lantisi aldık diyelim yolda kaldık

ankarada yeteri kadar yetkili servisi varmı

herseyden önemlisi bozulan parcaları yapabilirmi

teknik servis vs varmı

çünkü cevreden aldıgım bilgilere göre teknik servis bakımından çok kötüymüş

birde bu parcası bulunmaz olayına değineceğim

ben arabanın motorundan anlamam

sadece sürücüyüm

parcası internetten buluna biliyor bir parcası bozuldugunda sonucta yapacak kişi internetten spariş eder yine yapar yani parçası bulunmaz diye birşey yok dogrumu düşünüyorum ?

açık olmak gerekirse 22 yaşındayım ve ilk defa bu kadar büyük bir sabırla para biriktirdim yani alacağım araba kendi kazancımla emeğimle alın terimle oldugu için biraz ister istemez titiz davranıyorum araba alınca hemen ertesi sene bozuldu aha çöpe attık durumuna gelmek istemiyorum

brtane lantis gördüm 180,000 km de abs var kliması var çeşitli modifiyesi felanda var ama motoru hakkında bilgi vermemiş

birde hasarsız olması önemli benim için

bana 11 milyarlık felan araba önerebilirmisiniz

ben alınca zaten hemen satmam bayaa bi kullanırırm ewlenince bile kullanırırm onun için uzun ömürlü olması gerekli ve yolda kalmamam önemli

öyle bi almalıyımki markasının hiç bozulmaması gerekli yani yeni arabalar çıksa bile insanlar imrenerek bakmalı

ben lantis diye düşündüm

98 de çıkmış ama halen konusuluyor

tasarımına baktım halen süper

ama bu demek değildirki hiç satnıyacağım anlamınada gelmiyor

yani istediğim zamanda satabilmeliyim

yardım ederseniz sevinirim

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• halil_i

5

• Uqur

15

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Uğur, yedek parça konusunda birşey diyemem (Lantis'i olan arkadaşlar daha net cevap verir ama ben bir sıkıntı yaşadıklarını sanmıyorum)  ama Ankara da 2 si eski olmak üzere zaten 3 servis var. Bu konuda da sıkıntı yaşayacağını da sanmıyorum.

Ankara da 2. el fiyatlarının biraz yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Aracını Istanbul'dan almayı da düşünebilirsin fiyat farkına değecekse.. Buradan da satan arkadaşlar vardı.

Ankara da MeB Başayar'ın Servis Müdürü Tolga Kırmacı sitemize üye. Eğer almayı düşündüğün bir araç olursa eminim ekspertiz konusunda sana yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uğur, yedek parça konusunda birşey diyemem (Lantis'i olan arkadaşlar daha net cevap verir ama ben bir sıkıntı yaşadıklarını sanmıyorum)  ama Ankara da 2 si eski olmak üzere zaten 3 servis var. Bu konuda da sıkıntı yaşayacağını da sanmıyorum.

Ankara da 2. el fiyatlarının biraz yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Aracını Istanbul'dan almayı da düşünebilirsin fiyat farkına değecekse.. Buradan da satan arkadaşlar vardı.

Ankara da MeB Başayar'ın Servis Müdürü Tolga Kırmacı sitemize üye. Eğer almayı düşündüğün bir araç olursa eminim ekspertiz konusunda sana yardımcı olacaktır.

çok iyi olur kardeş

birşey sorucam arabalar modifiyeli ya muaneden geçme bir srunu olurmu

body kit vss felan izin veririlermi

geçirmezlere nası bi sonucla karsılasırım ceza felanmı ödetiyorlarki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TÜVTURK te çalışan Lantis sahibi bir arkadaşımız var Halil İbrahim.. O gelince detaylı olarak anlatır sana ;)

desene tamda adamına yakalandık  8:)

ben şööle sessizce kenarda oturum bekliyim o zaman halil abimisi :s :tey:???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alacağım araba modifiyeli zaten body kit felan var beyaz ışık xeon vs..

Muayenesi ne zamana kadar geçerli onu da öğrenseydin bari çünkü en azından Xenon u sökmek zorunda kalacaksın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

alacağın araba için kesin kararını vermediysen Halil arkadaşımız da düğün yapacağı için arabasını satıyor. 98 model full Lantis ve uzun süredir hem kendisini hem de arabasını tanıyoruz hepimiz. Açıkçası başkasından 11'e almaktansa 12 verip Halil'in arabasını almayı tercih ederim şahsen. Gerçi Halil de bildiğim kadarıyla 11 civarı istiyor arabasına ki bence değer :)

Parça sıkıntısı konusuna gelince; bende Lantis'in sedan versiyonu olan Familia 1.8 var. Her iki araçtaki mekanik parçaların hemen hemen hepsi aynı. Bugüne kadar hiçbir parça sıkıntım olmadı, yeter ki doğru yerde ara. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alacağın araba için kesin kararını vermediysen Halil arkadaşımız da düğün yapacağı için arabasını satıyor. 98 model full Lantis ve uzun süredir hem kendisini hem de arabasını tanıyoruz hepimiz. Açıkçası başkasından 11'e almaktansa 12 verip Halil'in arabasını almayı tercih ederim şahsen. Gerçi Halil de bildiğim kadarıyla 11 civarı istiyor arabasına ki bence değer :)

Parça sıkıntısı konusuna gelince; bende Lantis'in sedan versiyonu olan Familia 1.8 var. Her iki araçtaki mekanik parçaların hemen hemen hepsi aynı. Bugüne kadar hiçbir parça sıkıntım olmadı, yeter ki doğru yerde ara. ;)

anladım halil ile görüşmek isterim

kendisi ankaradanmı değil mi ?

su an 2 maaşım kaldı subat massı geldi zaten mart maassını alıncada 11 milyarı tamamlıyorum :) 600 maas alıyorum 100 sigara param 500 500 kenara atıyorum

arabasını görsem bir iyi olur acaba hangi renk felan vs.. insallah beyaz yada yeşil değildir

doğru yerde ara demişssinde

genel servis doğru yer değilmidir

yada onlar pahalı veriyor diye mi tercih edilmiyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uğur Bey,aracı bulduğunuzda almadan önce müsait bir zamanınızda servisimize buyurun,detaylı bir ekspertiz yapalım.Çok keyifli bir araçtır,durumu iyi bir tanesine rastlarsanız kaçırmayın derim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uğur Bey,aracı bulduğunuzda almadan önce müsait bir zamanınızda servisimize buyurun,detaylı bir ekspertiz yapalım.Çok keyifli bir araçtır,durumu iyi bir tanesine rastlarsanız kaçırmayın derim :)

ohh ohh çok iyi olur messenger tarzı yada mail vs.. gibi iletişim aracınız varmı

zaten imzanızda adresiniz yazıyor şaşmazdaymış zaten

sizinle aracı iyi bir değerlendirirz valla bi desteğe ihtiyacım olduğu kesin

gerçi abim taksici utanmasa şaşmazlarda yatacak kalkacak ama olsun

sizinlede kesin iletişime geçerim

detaylı bilgi almam için lütfen messenger tarzı yada mail tarzı bilgilerinizi özelden atarmısınız yada genelden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben bu arkadası tebrik etmek istiyorum o maaşla parayı biriktirmiş ya kendimden utandım :D  derhal kendime yeni bi ekonomik paket hazırlıyorum. :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben bu arkadası tebrik etmek istiyorum o maaşla parayı biriktirmiş ya kendimden utandım :D  derhal kendime yeni bi ekonomik paket hazırlıyorum. :D :D

ahhh ahh sorma kafamda saç kalmadı allama geçen baktım 5 tane beyaz kıl çıkmış yaşlandık valla

şirket olayları vardı battı kendimi güvenlikte buldum :P

yani anlayabiliyormusun beni ne kadar titiz davranmak zorunda oldugumu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...