KnocKout

Mazda Hakaze

Bu konuda 28 ileti var

Olmaz abi bunlar, benim torunlarıma yetişir belki, bugün yaşayanlardan kimse para vermez bu arabaya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bu geleceğin otomobillerini pek sevmeyecem galiba abi yaw çok itici geliyor nerdeyse bütün conceptler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bu geleceğin otomobillerini pek sevmeyecem galiba abi yaw çok itici geliyor nerdeyse bütün conceptler

Aynen, sevmiyorum böyle aşırı fütüristik tasarımları, araba dediğin arabaya benzicek biraz, uzay mekiğine değil... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende beğenmiyorum bunları yaa  :-\

Şimdi İzmir de doğal olarak bi tek sende olsaydı fena olmazdı be Volkanım. 8:):tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi İzmir de doğal olarak bi tek sende olsaydı fena olmazdı be Volkanım. 8:):tey:

haklısın Özhan abi,hiç o açıdan düşünmemiştim  ;D  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

NAGARE, HAKAZE noluyor bu Mazdaya yahu. :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi İzmir'de bi tek bende Şahin olsaydı da "bi tek" olurdu yine, eğer tek olacaksam Ferrari'm olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi İzmir'de bi tek bende Şahin olsaydı da "bi tek" olurdu yine, eğer tek olacaksam Ferrari'm olsun :D

Ferrariyle tek olunmaz bence, olursa bugatti, tvr falan olsun... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

TVR var burda Alman plakalı, arada sırada gelip gidiyo, 3 kafadar bunlar, birinde F360 var, diğerinde TVR, diğerinde de yine öyle ruh hastası bi makine. İzmirliler için: Plevne Bulvarı'ndaki Palermo'nun sahibi ve kankaları... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

TVR var burda Alman plakalı, arada sırada gelip gidiyo, 3 kafadar bunlar, birinde F360 var, diğerinde TVR, diğerinde de yine öyle ruh hastası bi makine. İzmirliler için: Plevne Bulvarı'ndaki Palermo'nun sahibi ve kankaları... :D

Bizi kesin kanka olarak kabul etmezler. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana iyi bir oyuncak olurmuş  :)

bencede tam senlik :tey: verirsin artık bi tur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ustu full cam olan arabardan her zaman uzak durmusumdur, mazda almadan once c4 full camliyi onermislerdi dedim, aman uzak dursun , takla makla olur allah gostermesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ustu full cam olan arabardan her zaman uzak durmusumdur, mazda almadan once c4 full camliyi onermislerdi dedim, aman uzak dursun , takla makla olur allah gostermesin.

Hem film parasıda çok tutar. :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.