Jump to content

APP Plaka

UFK
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar.

Bayraktar Otomotiv 'den 40.yıl RX-8 siparişini verdim sanırım bir kaç güne araç elimde olacak.

Sorum plaka ile ilgili. Son zamanlarda APP plakalar gözüme çarpıyor.

Yaptırmayı düşünüyorum ama bazı forumlarda "app plaka yasak" gibisinden yazılar okudum moralim bozuldu  :-[ Bundan önceki araçlarda her zaman kenardaki çerçeveyi sildim bu sefer orijinal ve hoş olsun istiyorum...

Şunu da hemen belirteyim; yasal olmayan bir iş yapmak değil niyetim.

İstediğim çift mühürlü APP plaka. Beşiktaşta yapılıyormuş.

Sizce kaça mal olur? Yaptırmaya değer mi?

Ayrıca ön plaka için bir çözüm arıyorum zira çok çirkin gözüküyor RX-8lerde ön plaka  :nea:

Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepinize teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun abilerim.

Türker Bey (sym) de sağolsun çok ilgilendi.

bir süre plaka takmayalım diye kararlaştırdık ön tarafa. Sorun çıkarsa takacağız artık çaresi yok...

Başına böyle bir durum gelen oldu mu, ya da duyan?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest speedfan

app plaka yasak bende cok araştırdım daha dorusu çift muhurluler yasak diil ama artık çift muhurlulerde kaldırıldı yapılmıyo yanı app plaka suan için legal diil

ayrıca hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

herhangi bir araç sigorta şirketine gidip plakalarım kırıldı veya tahrip oldu dersen bu istediğin plakayı sana bulan şirketler gibi onlar mühürlü olarak yapıyolar bu işleri eskiden bmw aracım vardı ona yaptırmıştım ben ayrıca ön plakayı takmasanda olur camın kenarında dursa ama o biraz senin çevrenin olup olmamasına bağlı bi durum artık :) ayrıca benim eski araçta polis lambaları vardı polis durdurdu sadece sökmemi söyledi gerçi önce çekicekti anahtarı eline verip al götür diyince sustu :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle iyi günlerde, keyifle kullan..

Ben de ön plaka kullanmıyorum.

Yöntemim ise oldukça basit.

Bagajımda kırık ve oldukça hırpalanmış bir plaka çerçevesi duruyor.

(Gayet ucuza bir çerçeve edinip, usturuplu bir şekilde yerden yere vurarak harap hale getirilebilir mesela)

Düdüklü şahıslar plaka konusunda sıkıntı çıkarırlarsa, bu çerçeveyi gösterip aracımı son yıkattığım yerde nasıl kırdıklarını anlatıyorum.

Öylece geçinip gidiyoruz işte. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle iyi günlerde, keyifle kullan..

Ben de ön plaka kullanmıyorum.

Yöntemim ise oldukça basit.

Bagajımda kırık ve oldukça hırpalanmış bir plaka çerçevesi duruyor.

(Gayet ucuza bir çerçeve edinip, usturuplu bir şekilde yerden yere vurarak harap hale getirilebilir mesela)

Düdüklü şahıslar plaka konusunda sıkıntı çıkarırlarsa, bu çerçeveyi gösterip aracımı son yıkattığım yerde nasıl kırdıklarını anlatıyorum.

Öylece geçinip gidiyoruz işte. :)

Harika buluş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Bende önde plaka kullanmıyorum. Sorduklarında taktıracam diyorum.

Zaten arabayı görünce plaka olsada olmasada çeviriyorlar.

Plaka olmaması dikkatlerini dağıtıyor başka şeye bakmıyorlar. >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...