SWeeT6six6

2010 Mazda3 MPS

Bu konuda 27 ileti var

Ön tarafını beğenmemeye başladım yeni modelin. Ancak arkası gerçekten çok iyi..

Yeni MPS'i merak ediyordum. Merakımız az da olsa giderilmiş oldu..

msinang bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bu makinanın beygir gücü ve motor hacmini merak ediyorum en çok. Tahminim ise 2.5lt 300 beygir gibi birşey olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önden berbat, arkadan kötü, nesini beğendiniz o yayvan stopların? Önde farlar öyle olsa bir dereceye kadar kabul edilir kaş-kirpik hesabına...

Bu mudur yani şimdiki kasayı yaratan ekibin ve markanın yeni şahikası? Çok baştan savma havası var bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

300HP olup Focus RS 2009 ile aynı motoru kullanacak diye duyum aldığımı hatırlıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

0-100 5.9sny yanlış anlamadıysam. kasa ağırlık vs faktörler de yakın olursa başarısız bir motor. 5.8sny 263 beygirlik motorda görüyordu zaten MPS

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

birde bu mps zaten bize gelecek 3 ler bundanda kötü duracak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cenevredeki fotoları..

Ben çok beğendim.Hele kırmızıya bayıldım

DSC_0010_____big.jpg

DSC_0015______big.jpg

DSC_0014________big.jpg

DSC_0012______big.jpg

DSC_0011______big.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön tarafı bozmasalarmış iyimiş, biraz farları çektirceklerdi olay bitmişti,bmw gibi,

mazda logosunun olduğu ön kısım içime sinmedi bi türlü, belki göz alışkalnlığı lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tasarım olarak beğendim kırmızıda bir başka yakışmış mps' ye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir kac yerde 2.3 olacagini yazmislar ama baska biryerde 2.5 olacagindan ve 280hpden fazla olacagindan bahsetmislerdi. ama emin degilim sonucta 105 lik kullandilar bu yeni kasada sacma bir sekilde. eger 100 kilo falan hafifleyecekse eyvallah ama diger turlu agizlariyla kus tutsalar milletin gozunde "gitmez bu araba" imajini silemezler

bu arabaya gitmez diyen insanlar diğer rakibleriyle kıyaslıyormu acaba semavi abi orasınıda düşünmek lazım  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu mps gelmez buraya zor tabi de normal hb versiyonunu düsüncek olursak ön tampona plaka da gelecek, belki ise yarar gülen surat ifadesini bozmak icin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Corolla 125 ama motor teknolojisi nedeniyle Mazda'daki performansı göremedim ben. Peynir ekmek gibi gidiyor. Ama bu daha çok onun Toyota bunun da Mazda olmasıyla alakalı bir durum bence. Markaların Türkiye'deki imajları yani.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel berbat bir araba yapmışlar.Bu tarz tasarımlar insanı mazdadan soğutur. :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni mazda geliyor denince bende keşke şimdi almasaydım dedim ama bunları görünce korkum gitti.önü berabat arkadan bakıncada ban subaruyu anımsatıo nedense :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir mazda mühendisi artık bütün MPS modellerinin dizel olacağını söylemişti sanırsam. Acaba yenni 3'ün mpsi olacak mı 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gözümsen :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.