mebbasayar

Otomatik Mazda2 ler Showroomlarda...

Bu konuda 45 ileti var

Arkadaşlar bugün ilk otomatik Mazda 2' miz geldi.Vites geçişleri her zamanki gibi (Mazda klasiği)sarsıntısız ve mükemmel.Sahibine şimdiden hayırlı olsun  :) Resim isteyen varsa ekleyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekle tabi bakalım görelim kültürümüz artsın :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün Başayarda arabaları dolaştım, Mazda 2 gerçekten fiyatının çok üstünde bir otomobil, çok güzel yanındada Mazda 6 vardı oda ayrı bir şey zaten  :) , 6 ve 2 abi kardeş yan yana duruyorlardı, Mazda 2'ye şimdi birde otomatik seçeneğiyle tam süper olduğunu düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim isteyenler vites kolunu merak ediyor herhalde....:D

ben vites kolunun yuvasını merak ediyorum abi, bi sorun teşkil etmez değil mi? :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resim isterük  :) Bide klasik otomatik mi ? yoksa otomatikleştirilmiş manuel mi ?  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkes bir otomatik tutturmuş gidiyor. Hadi bakalım geldi otomatiğiniz..Kaç kişi alacak çok merak ediyorum.

Bu otomatik klasik otomatik. Bu segmentte klasik otomatik veren kaldı mı Allah aşkına..Tüm firmalarda CVT veya basitleştirilmiş manüel şanzıman denen şanzıman var. Onlar tüketimde manüel gibiler, hatta bazıları manüelden daha az tüketiyor bilgisayar optimumu sürücüden daha iyi bulabildiği için. Performansları da manüel ile aynı ...

Şimdi bu süper 103 bglik 1.5 motorlu mazda 2 otomatik , beğenilmeyen 1.6 105 bg  mazda 3 otomatikten daha fazla yakıyor. Şaka gibi.Tüketimi neredeyse manüel mazda 6 ya yaklaşıyor....

Allah aşkına 2 ay sonra ilgili biri yazsın lütfen,  toplam kaç tane otomatik 2 satıldığını...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu otomatik mazda2'nin yakıt tüketim değerleri nerde yazıyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla AMT gibi, i-shift gibi MMT gibi  ne manuel ne de otomatik gibi davranamayan bir garabet olmasındansa klasik otomatik olsun daha iyidir. Otomatiği tercih eden öncelikle konforundan dolayı tercih eder, yakıt tüketimine daha sonra bakar bana göre.

Benim gönlümden geçense eski kasa Honda Jazz daki gibi bir cvt. Hem vites geçişleri sarsıntısız, yokuşlarda fazla kaydırmayan, hemde yakıt tüketimi manuelden bile az olan  :D Ama hiç sanmıyorum  8:)

Eğer ki manuelde yaptığı indirimleri, agresif fiyat politikasını otomatikdede yaparsa bence iyi satar Mazda.  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel yapmışlar ben beyendim böyle bir araba varken piyasadaki traş arabalara ndn bakarlar anlamam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kampanyalı Fiyatları:

1.5 Fun : 30.700 TL

1.5 Fun+ : 31.700 TL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu otomatik mazda2'nin yakıt tüketim değerleri nerde yazıyor?

Katalog değerlerine göre,otomatiklerin yakıt tüketimi ortalaması 6,8 litre.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

test sürüşünde manuelinden çok büyük keyif almıştım.

şahsen hiçbir arabanın otomatiğini tercih etmem genelde ama konfor daha önemli diyenler için iyi bir seçenek oluşturacağı kesin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Katalog değerlerine göre,otomatiklerin yakıt tüketimi ortalaması 6,8 litre.

Ben şehir içi değerlerini karşılaştırıyorum. Otomatik isteyen herhalde şehir içinde kullanacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.