fatihnet

323 HB Far Motoru Hakkında

Arkadaşlar bu 323hb lerin iki tarafdada popup farlarının hemen yanındaki bu kırmızı çevirme kolları ne işe yarar daha doğrusu neyi ayarlar dün arkadaş orayı çevirdi durdu sonra onu elektrik çarpar gibi oldu  ;D

Bu ne dedi bende bilmiyorum dedim. Far ayarı falanmı yapılıyor acaba oralardan.

faryani.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elektronik far açma arıza yapıldığında manuel açmak için kullanıldığını biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iki taraftada olduğuna göre bencede farla ilgili bişey ama tam ne işe yarıyor anlamadım  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pop up farları manuel açmak için o düğmeler ok yönünde iki tur çevirince farlar açık konuma geliyor fakat elinizi o bölgede tutarsanız sıkışabilir  :fiuw::D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pop up farları manuel açmak için o düğmeler ok yönünde iki tur çevirince farlar açık konuma geliyor fakat elinizi o bölgede tutarsanız sıkışabilir  :fiuw::D

Çok sağol kardeşim bilgin için öğrenmiş olduk bunuda. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar o kırmızı düğmeler elektirik arızası olupta farlar  açılmazsa manuel olarak açmak içindir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende far ayarı yaparken manuel açmak için kullandım bi 2 defa ancak yanlıs hatırlamıyosam bi süre sonra yine kendi kendine geri kapanıyor yani anlık bi açma için kullanılıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar farları manuel açarak uyku moduna getirebilirsiniz buda çok hoş bir görüntü oluyor , yanlız elektronik far açama ünitesinin fişlerini çıkardığınızda kalıcı olur onları taktığınız an sistem farları kapatır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hadi yaw bende bu yarım açma olayını nasıl yapıyolar diyodum bu mazdaclub foruma takılmak beni baya bilgili yapmaya başladı :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

türk bir defa düşünür bin defa yapar;japon bin defa düşünmüş bir defa yapmış,yapmış yapacağını!!!!!olurda elektrik aksamında bir problem yaşanır farlar açılamaz duruma gelirlerse o düğmeleri ok yönü istikamet,nde çevirerek manuel açıyor oluyorsunuz o küçük adamlar bunu bile düşünmüşler taktire şayan bravo doğrusu 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.