mummy

Mazda3 Uzaktan Kumanda Hakkında

Bu konuda 52 ileti var

Benim aracaımda son 1 aydır kumanda sorunu var.. Pilini değiştirdiğim halde kumandadan kapıları açma tuşuna bastığımda kapıları bazen açıyor bazen açmıyor, kapatma da aynı şekil. Diğer kumanda da aynı sorunu yapıyor.

Anlayacağınız arabanın keyfine kaldım. ve acayip canımı sıkıyor bu konu  :kafa: böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımını bekliyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kumandanızı düşürmüş olabilirsiniz siz düşürmesenizde belki başkası düşürmüştür :) ben 2-3 kez yere düşürdüm bi müddet afalladı sonra topladı kendini

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yedek de aynısını yapıyorsa demek sorun merkezde, doğru servise arkadaşım...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracını servise götürüp cihaza bağlatman gerekiyor.hata kodu varmı bakılması gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yedek de aynısını yapıyorsa demek sorun merkezde, doğru servise arkadaşım...:)

ben ters köşeye yattım yani orasını atlamışım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben ters köşeye yattım yani orasını atlamışım :D

Ters köşeye yatan sen ol da bizim kaleciler olmasın....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ters köşeye yatan sen ol da bizim kaleciler olmasın....:D

double volkanlar gününde olurlarsa yatmazlar abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısıyla bi gidelim bakalım  :krrsz: ne cıkartacaklar ona göre alarma dönerim. Hem alarma otomatik cam ve sunroof kapatmayıda ekletebilirim. daha iyi olur sanırım...  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim kumandaların pil bitme gibi bir durumu varmı? benimki 4. yılına girdi hala çalışıyor bu nedenle ben kontağa takılınca şarj edildiğini sanıyorum yanılıyormuyum acaba  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim kumandaların pil bitme gibi bir durumu varmı? benimki 4. yılına girdi hala çalışıyor bu nedenle ben kontağa takılınca şarj edildiğini sanıyorum yanılıyormuyum acaba  :)

Tam bilmiyorum ama öyle birşey olacağını sanmıyorum. bana cok uzak geliyor öyle bir ihtimal..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öyle şarj olayı yok pilin ömrü kullanmaya değişir.ayrıca otomatik cam ve sunroof kapatma sorun çıkartıyor diye biliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öyle şarj olayı yok pilin ömrü kullanmaya değişir.ayrıca otomatik cam ve sunroof kapatma sorun çıkartıyor diye biliyorum

Bi bakalım ne diyecekler tam emin olalım ona göre bişeyler düşünürüz artık.  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben arabayı ilk aldığımda kumanda nerdeyse 100 metreden çekiyodu, şimdi 70 metreye düştü menzili. Tabi bu rakamlar sallama ama mantıksızca uzun bi menzili var hâlâ kumandanın. Şöyle ki, işyerinin tuvaletinden basınca düz hesap 3 duvar geçip 15 metre ötedeki arabanın kapıları açılıyor. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadar uzaktan çekmesi iyi değil gerçekten, hepimizin yaptığı şey elimizde oynarken açıverir arabayı, gerçi kapı açılmazsa belli bir süre tekrar kitliyor galiba ama, olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadar uzaktan çekmesi iyi değil gerçekten, hepimizin yaptığı şey elimizde oynarken açıverir arabayı, gerçi kapı açılmazsa belli bir süre tekrar kitliyor galiba ama, olsun...

15 sn içerisinde kapıların herhangi biri açılmazsa tekrar kitliyor abi haklısın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neden tuvalet :) neden mutfsk degil :)  ya benim hic oyle bir zevkim olamadi cunku aldigimdan beri cd player ve kiumanda arizali. kumandayi alarmla cozdum. cd player icinde 3 alternatifli bir cozum buldum :) indash kit ipod baglantisi ve cd player aldim artik olani kullanirtercih etmediklerimi satarim.

En uzak nerden çekiyo denemelerim sırasında maksimum menzili tuvalet olarak bulduğum için tuvalet dedim, başka bi nedeni yok. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

15 sn içerisinde kapıların herhangi biri açılmazsa tekrar kitliyor abi haklısın.

hırsız için 15 sn uzun bir süre  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hem de çoook uzun, 5 saniyede kapıları açmak dahil götürüyorlarmış iddialarına göre....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

capon kardeşlerimiz Türkiye'yi düşünmeden üretmişler napalım abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.