Jump to content

BMW Concept 5 Series Gran Turismo

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Muhtemelen değişir ama söylemeden geçemicem, özellikle arkası olmak üzere bence komple iğrenç olmuş. Son çıkan A5 ve daha üst modellerde Audi fersah fersah geçti bu adamları dizayn konusunda. 6 serisi de güzel ama A5 daha iyi bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka camı işlevsiz olmuş.hb tarzı bagaj kapağıda kötü stoplar o kadar kötü gelmedi.döşemenin ortasındaki hasır desenide kötü.kalanı bmw işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben begendim valla :D

vala bende begenerek eklemistim aslında buraya :) bu konsept tabi abartılı oldugu yerlerde var ama daha hafif bi jantla ve koyu bi renkle düsünüyorum cok güzel olur, bence güzel olur yeni 5 serisi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

tasarımı daha iyi olabilirdi, özellikle arkası.. ama yakından inceleme ve kullanma imkanım oldu. dehşet bir teknoloji var içinde. şanzuman, 3.0dizel, kullanım, ses mükemmel... fiyat da abarık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön tarafı şase kollarından tutunda en ufacık civatasına kadar 5 serisi ile aynı. B direğinden itibaren araç farklılaşıyor. 3.0d motor çok seri diyebilirm. Bir de kapılar direksiz. 5 den daha lüks ve arkası daha geniş bir araç. Arkası da birazcık da x6 yı andırıyor. Bagaj 2 parça açılabiliyor. Servisde en fazla 2 ya da 3 kere görmüşümdür. Yürüyen aksamı da 5 serisi ile aynı. Çok az satılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...