korg9

Camlar Anahtardan Kapanmıyor (2005)

Bu konuda 34 ileti var

Arakadaşalar siteye yeni üye olanlardanım ve açıkcası bu konuyu nereye yazacağımı bilmiyorum bir kusurum olursa affola...otomatik camlar anahtarlığın kapı açma tuşuna belli bir süre basılı tutunca 4 cam otomatik olarak açılıyor kapama tuşuna basınca kapanıyor bunu ben bir arkadaşta gördüm bende 2005 mazda3 AT var ama bu özellik yok acaba daha üst modellerde mi war yoksa benim ki çalışmıyormu?cevaplayan herkeze çoook teşekkürler :tey: :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2005lerde yok..makyajlılarda var o özellik diye biliyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet 2007 ve ustunde var sanirim. Bahsettigin global kapanma ama bu ozelligi alarm takan firmalara yaptirabiliyorsun diye biliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alarm takan yerlerde anahtarlığın orjinali bozulur mu?açıkcası araca alarm taktırmayı düşünmüyorum...Sadece camları açıp kapama özelliğini yapabilirlermi teşekkürler... :) :) :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Simdi Mazda servise sordum. Olmuyor , yapmaya calisilirsa da cam kontrolleri ariza veriyor sIk sIk dedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Walla yıkıldım şimdi  arasıra sunroof açık kalıyo camlar falan güzel bir özellikmiş ama sağlık olsun :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2007 den itibaren mevcuttur bahsettiğin özellik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sunroof'u kapatmıyor maalesef. Sadece camlar için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yahu korg9 ne bu miskinlik, indir elinle cami, kaldir elinle cami.bitti bu kadar....biz bu miskinlikle avrupa birline giremeyiz :D:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla aslına bakarsan miskinlik konusunda haklısın ama yazın özellikle arabanın içi hamamdan farksız oluyo mesela uzaktan tek dokunuşla bütün camları açıp içeriyi serinletebilirsin...Bunun için ve görsellik için istiyodum ama olmuyomuşşş :( :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

efet olması gerçekten güsel ben en çok arabanın kapılarını açınca farlar yanıyorya onu istiodum o yok o olsa çok şekil olurdu pegoda bilem var :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece miskinlik değil ya. Babam çok unutuyo camları açık. Tabi kendi tarafını unutmuyor da diğer tarafları açmışsa onları unutabiliyor. Sonra sabah bi bakıyoruz arabanın camı açık, çok tehlikeli yani. Öyle bi özellik olsaydı keşke 2005lerde..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu bahsettiğiniz özellik cam modülü denen bi araç sayesinde oluyor ve herkesin arabasında olur. ben 2 gün önce sipariş ettim ve bağlattım. 4 cam özellikli cam modülü maxzda familia ma taktırdım kumandadan kapılarrı kilitleyince 4 camı otomatik olarak kaldırıyor. gerçekten çok hoş bi özellik ve fiyatı sadece 25 tl.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu bahsettiğiniz özellik cam modülü denen bi araç sayesinde oluyor ve herkesin arabasında olur. ben 2 gün önce sipariş ettim ve bağlattım. 4 cam özellikli cam modülü maxzda familia ma taktırdım kumandadan kapılarrı kilitleyince 4 camı otomatik olarak kaldırıyor. gerçekten çok hoş bi özellik ve fiyatı sadece 25 tl.

birde beş uçlu modüller var sunroofuda kontrol eden eski lantisimde vardı fakat sunroofu kapama işlevini gerçekleştirememiştik zamanında  :) 

@ Ersin Taber ustaya bi söyle beşinci ucu faaliyete geçirebilir istersden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer 25 lira ise çok iyi. Ankara'da nerelerde takarlar acaba..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer 25 lira ise çok iyi. Ankara'da nerelerde takarlar acaba..

ben cenmax genel merkezinden sadece cam modülünü 2007 de 7 liraya almıştım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet 2 cam için ve 4 cam için olan seçenekleri var. ha şunu söleyim piyasada çok daha pahalıya satıyolar. ben internet üzerinden satş yapan sitelerden birinden aldım ve gayet iyi çıktı.  piyasan 50-70 aşşağısı almak zor tabi bide taktırırken işçilik alıyor. gelen kutu üzerinde nasıl takılacağı konusunda broşür var. eğer birazcık azıcık elekrik bilgisi varsa kendiniz takabilirsiniz. ama yoksa 15-20 lirada işçiliğine alırlar sanırım. isterseniz ve sorun olmassa linki yazıyım yada msj atıyım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her araca uyuyor mu? ne gibi bir uygulama yapılıyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet 2 veya kapı camı olan her araca uyuyor. aracın sol ön kapıdaki cam kumada çıkışlarına bağlantı yapılıyor ve araç alarm kumandası yada normal kumanda yada anahtar ile kitlendiği zaman camları tek tek kaldırıyor isteğe bağlı olarak. aküye fazla yüklenme olmaması için hepsini aynı anda kaldırmıyor ve araba çalışmasa bile camlar kapanıyor. yani kontak açmaya gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Link atarsanız sevinirim bi inceliyim :)

Eğer forum kurallarına uymuyorsa Özel Mesaj da atabilirsiniz ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.