Jump to content

Camlar Anahtardan Kapanmıyor (2005)

korg9
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arakadaşalar siteye yeni üye olanlardanım ve açıkcası bu konuyu nereye yazacağımı bilmiyorum bir kusurum olursa affola...otomatik camlar anahtarlığın kapı açma tuşuna belli bir süre basılı tutunca 4 cam otomatik olarak açılıyor kapama tuşuna basınca kapanıyor bunu ben bir arkadaşta gördüm bende 2005 mazda3 AT var ama bu özellik yok acaba daha üst modellerde mi war yoksa benim ki çalışmıyormu?cevaplayan herkeze çoook teşekkürler :tey: :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alarm takan yerlerde anahtarlığın orjinali bozulur mu?açıkcası araca alarm taktırmayı düşünmüyorum...Sadece camları açıp kapama özelliğini yapabilirlermi teşekkürler... :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla aslına bakarsan miskinlik konusunda haklısın ama yazın özellikle arabanın içi hamamdan farksız oluyo mesela uzaktan tek dokunuşla bütün camları açıp içeriyi serinletebilirsin...Bunun için ve görsellik için istiyodum ama olmuyomuşşş :( :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

efet olması gerçekten güsel ben en çok arabanın kapılarını açınca farlar yanıyorya onu istiodum o yok o olsa çok şekil olurdu pegoda bilem var :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Sadece miskinlik değil ya. Babam çok unutuyo camları açık. Tabi kendi tarafını unutmuyor da diğer tarafları açmışsa onları unutabiliyor. Sonra sabah bi bakıyoruz arabanın camı açık, çok tehlikeli yani. Öyle bi özellik olsaydı keşke 2005lerde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu bahsettiğiniz özellik cam modülü denen bi araç sayesinde oluyor ve herkesin arabasında olur. ben 2 gün önce sipariş ettim ve bağlattım. 4 cam özellikli cam modülü maxzda familia ma taktırdım kumandadan kapılarrı kilitleyince 4 camı otomatik olarak kaldırıyor. gerçekten çok hoş bi özellik ve fiyatı sadece 25 tl.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu bahsettiğiniz özellik cam modülü denen bi araç sayesinde oluyor ve herkesin arabasında olur. ben 2 gün önce sipariş ettim ve bağlattım. 4 cam özellikli cam modülü maxzda familia ma taktırdım kumandadan kapılarrı kilitleyince 4 camı otomatik olarak kaldırıyor. gerçekten çok hoş bi özellik ve fiyatı sadece 25 tl.

birde beş uçlu modüller var sunroofuda kontrol eden eski lantisimde vardı fakat sunroofu kapama işlevini gerçekleştirememiştik zamanında  :) 

@ Ersin Taber ustaya bi söyle beşinci ucu faaliyete geçirebilir istersden

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer 25 lira ise çok iyi. Ankara'da nerelerde takarlar acaba..

ben cenmax genel merkezinden sadece cam modülünü 2007 de 7 liraya almıştım
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet 2 cam için ve 4 cam için olan seçenekleri var. ha şunu söleyim piyasada çok daha pahalıya satıyolar. ben internet üzerinden satş yapan sitelerden birinden aldım ve gayet iyi çıktı.  piyasan 50-70 aşşağısı almak zor tabi bide taktırırken işçilik alıyor. gelen kutu üzerinde nasıl takılacağı konusunda broşür var. eğer birazcık azıcık elekrik bilgisi varsa kendiniz takabilirsiniz. ama yoksa 15-20 lirada işçiliğine alırlar sanırım. isterseniz ve sorun olmassa linki yazıyım yada msj atıyım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet 2 veya kapı camı olan her araca uyuyor. aracın sol ön kapıdaki cam kumada çıkışlarına bağlantı yapılıyor ve araç alarm kumandası yada normal kumanda yada anahtar ile kitlendiği zaman camları tek tek kaldırıyor isteğe bağlı olarak. aküye fazla yüklenme olmaması için hepsini aynı anda kaldırmıyor ve araba çalışmasa bile camlar kapanıyor. yani kontak açmaya gerek yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...