Uygar

CX-9 Makyajlandı

Bu konuda 46 ileti var

2010-mazda-cx-9-facelift.jpg

6625737.jpg

New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.

Mazda’nın SUV modeli CX-9 yeni görüntüsüyle New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.

2010 yılında makyajlı görünümüyle satışa sunulacak olan CX-9’un ön radyatör ızgarası yenilenirken, bu kısımda krom ağırlıklı bir yapı kullanılmış. Alçaltılmış ve genişletilmiş tamponlarla CX-9, Mazda ailesinin yeni gülümseyen suratına kavuşmuş. CX-9’da Sport, Touring ve Grand Touring olmak üzere üç donanım seçeneği bulunacak.

CX-9’un güç paketinde 3.7 litrelik bir motor bulunuyor. Döküm alüminyumdan motor bloğu imal edilen aracın silindir kafalarında da aynı metalden faydalanılmış. Hafif motor 273hp güç üretirken, 366Nm’lik torkuyla da göz dolduruyor.

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=286110&baslik=GÖRÜCÜYE%20ÇIKTI!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sanki makyajsız hali biraz daa iiydi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CX-7 makyajdan sonra Avrupaya 2.2 dizel ile gelecek diye biliyorum. 3.7 motor Amerika içindir kesin Avrupa da o motor kullanılmaz herhalde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi cx-7 ile cx-9 karışmasın :D CX-7de mazda3 mps te kullanılan 2.5 motor vardı heralde normalde. CX-9 da zaten v6 motor var sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CX-9 u Türkiyeye anca konsoloslar getirir ;D

tamam işte senide mazdaclubtr konsolosu yapıyorum :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

CX-9 u Türkiyeye anca konsoloslar getirir ;D

Geliyormuş, 110 bin lira gibi bir fiyata 3.7 motor, 273 beygir, 150 kadar satmayı planlıyorlarmış sene sonuna kadar yanlış okumadıysam....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda3 'ü bile 150 tane satamıyorlar bunu mu satacaklar :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satabilirler güzel reklamı olursa 1000 tane de satılır. Neden satılmasın ki ? motoru büyük diyemi ? Mazda 3 ler motoru ufak diye satılmıyor desem ?

Türkiyede ciddi bir şekilde 3.0 litre ve üzeri araç satılıyor diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda3 motoru ufak diye değil performansız diye satılmıyor.1.6 150 bg olsa bak nasıl satar :D Vergilerden dolayı 3.0 motor ve üzeri geçmiş yıllara göre satışı azaldı yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cx9 110000 civarı olursa cx7de 80 civarı olur :D 2.3 miss loto iddaa çalışmalarına devam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda3 motoru ufak diye değil performansız diye satılmıyor.1.6 150 bg olsa bak nasıl satar :D Vergilerden dolayı 3.0 motor ve üzeri geçmiş yıllara göre satışı azaldı yanlış hatırlamıyorsam.

1.6 arabalar içinde gayet normal ve atak bir araba sadece iyi reklam yapmıyor ve belli başlı yanlış düşünceler var kağıt üzerinde mazda3' ten üstün olup yürümeyen arabalar var  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hiç olmadı elpici  takarız  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Millet artık turbo beslemeye geçiyor.Yeni megane, yeni astra , golf, 308, bravo...

kağıt üstü değerler var fakat golf 1.4 e yetiş bakalım :D Sırf motoru sayesine kaç kişi aldı.Kırmızı ışıkta yanımda gaz vermesinden, artistlik yapmasından nefret ediyorum uleeeeyynn :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf demeyin bana vw kazığı yeni kasa diye millete kazık atıyorlar  :D açıkcası motor olarak mazda3' ten 1 adım önde orası ayrı  uyuz olmamak lazım mazda3. satıp  sana rx-8 verelim oda 1.3  :D:)  :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alayına isyan Golf uleyn :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.