Guest uyumsuzelement

Cam Kilidi

sürücü tarafından diğer camları kilitlediğimizde sürücüdemi açamıyor dier camları eski mazda da kitleyince dierleri acamazdı sürücü yine istediği cama kumanda ederdi ben kitleyince kendimide kitlemiş oluyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sürücü tarafından diğer camları kilitlediğimizde sürücüdemi açamıyor dier camları eski mazda da kitleyince dierleri acamazdı sürücü yine istediği cama kumanda ederdi ben kitleyince kendimide kitlemiş oluyorum

Sabahı beklemen lazım bu sorunun cevabı için  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet öyle Bülent Abi.. Ben de deneyince çok şaşırmıştım  :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

film cam yaptırdığımda camları 2 gün açma dediler o zaman merak etmiştim kilidi açınca 2 gün kastım ve sonunda açılmadığını fark ettim sonrada rahatladım  :D cam kilidi açıkken sadece sürücü camını açabiliyoruz gerisi açılmıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gereksiz bi eylem olmuş eskisi gibi olsa güzel olurdu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kilitlediğimizde sadece sürücü kumanda düğmesindeki ışıklar yanıyor.Açınca hepsi yanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kilitlediğimizde sadece sürücü kumanda düğmesindeki ışıklar yanıyor.Açınca hepsi yanıyor

:clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada aklıma geldi, şu cam açma düğmeleri üzerindeki ışıklar çok kuvvetsiz ya, gözükmüyor hiç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada aklıma geldi, şu cam açma düğmeleri üzerindeki ışıklar çok kuvvetsiz ya, gözükmüyor hiç...

Sen konuyu açınca baktım gayet iyi bende gece tabiki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerden baktın Mücahit Abi? Arabayı salona mı çekiyosun geceleri? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerden baktın Mücahit Abi? Arabayı salona mı çekiyosun geceleri? :D

evet hemde tam ortasına  :D işteyim arabada 10 metre ötemde bakıverdim hemencik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha ne olsun birader, akü mü dayanır fazlasına, çok bile bence.....Hatta, Bence BMC.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi ne olacak ya, bizim A6'nın içi kıpkırmızı resmen, akü aynı akü...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.