Jump to content

Aksesuarlarla ilgili fiyat ve öneri ???

Juen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2009 Mazda HB MT için;

Spoiler, vites topuzu, vites kutusu çerçevesi, el freni körüğü ve marşpiyel

Yukarıdakilerin fiyatlarını yazabilirseniz veya örneğin spoileri org. alma git şurda şu paraya şöyle daha güzel yaptır ben yaptırdım.... gibi önerilerinizi bekliyorum. Buradan sponsorlarımızada sesleniyorum :D Yorumlar telefon aç öğren gibisinden olmaz inş telefon açıpta öğrenebilirim bunu biliyorum fakat sizler daha iyisini daha ucuzunu nerede bulabilirim bilirsiniz :D veya ben alırken adama diyebilirim şurada şu paraya var sen niye bu paraya satıyorsun gibi ;):)

Teşekkürler şimdiden....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

7

• MuRDoC_111

8

• Juen

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

şu andaki fiyatlar nedir bilmiyorum, uzun zamandır bi alısverişim de olmadı ama aşagıdaki konulara bakabilirsin, belki bi fikir verir..

orjinal alma demicem ben sana orjinal takıntım var, orjinal arabanın parcaları da orjinal olur-olmalıdır bakıs acısına sahibim :) bence direk orj bi spoiler tak arabaya, spoilersız hb nin kıçını maymun kıçına benzetiriz her ne kadar hb ci olsakta hakkaten kötü duruyor.. ama bi spoiler nelere kadirmiş spoiler ı taktırdıktan sonra anlıyosun.. en acili o bence, onu mümkün oldugu kadar kısa sürede hallet..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22.04.2009 at 21:00, MuRDoC_111 :

şu andaki fiyatlar nedir bilmiyorum, uzun zamandır bi alısverişim de olmadı ama aşagıdaki konulara bakabilirsin, belki bi fikir verir..

orjinal alma demicem ben sana orjinal takıntım var, orjinal arabanın parcaları da orjinal olur-olmalıdır bakıs acısına sahibim :) bence direk orj bi spoiler tak arabaya, spoilersız hb nin kıçını maymun kıçına benzetiriz her ne kadar hb ci olsakta hakkaten kötü duruyor.. ama bi spoiler nelere kadirmiş spoiler ı taktırdıktan sonra anlıyosun.. en acili o bence, onu mümkün oldugu kadar kısa sürede hallet..

Çok teşekkürler. Bencede en acili spoiler :D Diğer konularıda inceledim fakat 1 sene önceki başlıklar :) Güncel fiyatlar vs. ortaya çıksın başkalarınında işine yarar diye yeni konu açtım.

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spoilerın orijinal fiyatı KDV dahil 621 TL,marşbieller ise 598 TL.Vites topuzları iki çeşit,yaklaşık fiyatı da 150 TL civarında.Spoiler'in yerlisi ise 300 TL. Farklı aksesuarlar isterseniz http://www.mazda-tr.com/showroom/mazda3/5door/accessories/ linkinden numaraları seçip bana gönderin ben fiyatlarını söylerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı konusunda bilginiz var mı ?

300 lira civarı olması lazım, zaten (meb başayar) Tolga da yerlisi 300 lira yazmış, yerliden kasıt poliset.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

300 lira civarı olması lazım, zaten (meb başayar) Tolga da yerlisi 300 lira yazmış, yerliden kasıt poliset.

Dediğiniz gibi Poliset'te de fiyat yaklaşık 300 TL ancak benim verdiğim fiyat Ankara'da yaptırdığım bir firmaya ait.Açıkçası spoilerın yanaklarının oturması konusunda biraz daha çalıştı ve sonuç bence oldukça başarılı :) Resimlerini eklerim daha sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24.04.2009 at 09:13, -Aydın- :

Anladım teşekkürler ;)

Rica ederim, benim resim galerime, Biran Abi nin galerisine bakarsan bizde spoilerlerimizi iyi bir ustada yaptırdık kendi zevkimize göre farklı farklı. Bizimkilerde sanırım 400-450ye mal olmuştu, rakamı hatırlamıyorum tam olarak.

Edit: Biran Abi nin galerisinde spoileri tam olarak belli olmuyor, Murat Bulut Kardeşimin spoileride Biran Abinin aynısından onun galerisinede bakabilirsin.

Bunlarda galeri linkleri :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederim, benim resim galerime, Biran Abi nin galerisine bakarsan bizde spoilerlerimizi iyi bir ustada yaptırdık kendi zevkimize göre farklı farklı. Bizimkilerde sanırım 400-450ye mal olmuştu, rakamı hatırlamıyorum tam olarak.

Edit: Biran Abi nin galerisinde spoileri tam olarak belli olmuyor, Murat Bulut Kardeşimin spoileride Biran Abinin aynısından onun galerisinede bakabilirsin.

Bunlarda galeri linkleri :

http://www.mazdaclubtr.com/forum/index.php?action=gallery;su=user;cat=12;u=2

http://www.mazdaclubtr.com/forum/index.php?action=gallery;su=user;cat=4;u=17

Teşekkür ederim. Bende polisete fln yaptırırım heralde org çok pahalı. Çok bir fark yoktur sanırım değil mi ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Bende polisete fln yaptırırım heralde org çok pahalı. Çok bir fark yoktur sanırım değil mi ??

sanmam çok bi fiyat farkı olacağını.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pardon ben yanlış ifade ettim. Yani org. ile dışarıda fiberden yaptırdığımız arasında kalite görüntü vs. arasında çok fark olur mu demek istemiştim. Dandik bişey olmaz yani dimi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pardon ben yanlış ifade ettim. Yani org. ile dışarıda fiberden yaptırdığımız arasında kalite görüntü vs. arasında çok fark olur mu demek istemiştim. Dandik bişey olmaz yani dimi :D

yanlış anımsamıyorsam orjinal olan spoiler ın alt tarafı siyah ve boyanmıyor orası, ama yan sanayi olan komple altı üstü gövde rengi oluyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yan sanayiide bi kalıptan çıkıyor, orjinal diye ifade edilende :D

Hani alınacak ürün elektronik eşya filan olsa farkederde, sonuçta bu durağan bi parça, boyası iyi olduktan sonra bence bişey farketmez :D

Ama Selman Abiminde bahsettiği gibi sizin heçbeklerde yerine oturur mu oturmaz mı bilemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış anımsamıyorsam orjinal olan spoiler ın alt tarafı siyah ve boyanmıyor orası, ama yan sanayi olan komple altı üstü gövde rengi oluyor..

Tek fark o olsun yeterki ona razıyım :D

Yan sanayiide bi kalıptan çıkıyor, orjinal diye ifade edilende :D

Hani alınacak ürün elektronik eşya filan olsa farkederde, sonuçta bu durağan bi parça, boyası iyi olduktan sonra bence bişey farketmez :D

Ama Selman Abiminde bahsettiği gibi sizin heçbeklerde yerine oturur mu oturmaz mı bilemem :)

Sanırım biri fiber diğeri plastik değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...