Jump to content

Lastiğin Hız Sembolü ve Kategorisi

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hız sembolü, bir lastiğin yük indeksi ile belirtilen azami yükte yapabileceği maksimum hızı ifade eden bir kodlamadır. Hız sembolleri tablosunda ise harflerin belirttiği maksimum hızlar verilmiştir.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• pepe

11

• FAMILIA

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• 1 yıl sonra ...
Guest mechanicker

hız sembolleri ve kategorileri gerçekten önemli ama :) azami yüklü hızı 190 olan bir lastikle 200'ün üzerine çıkmak resmen delilik oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hani lastik değiştireceğiz ya,açtım telefonu Yokohama sefaköye,merhaba elinizde 205.........tipi lastik varmı dedim cevap aynen şöyle ''hö, nerden ararsın'' o anda aklımdan geçeni ama söylemediğim şeyi buraya yazmayayım rtük kapamasın  :2funny:

anlaşıldı dedim yokohama isteğim bir anda yok oldu.bana daha yakın olan michelin aradım 2 dakikada hem bilgi hem fiyat aldım. oldu bitti..

allahım uluslararası bir firmanın satışını bu mö'ler mi yapıyor... :sopa::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hani lastik değiştireceğiz ya,açtım telefonu Yokohama sefaköye,merhaba elinizde 205.........tipi lastik varmı dedim cevap aynen şöyle ''hö, nerden ararsın'' o anda aklımdan geçeni ama söylemediğim şeyi buraya yazmayayım rtük kapamasın  :2funny:

anlaşıldı dedim yokohama isteğim bir anda yok oldu.bana daha yakın olan michelin aradım 2 dakikada hem bilgi hem fiyat aldım. oldu bitti..

sonuç?? aldıgın bilgileri bizimlede paylaşsana İlhan Abüüü :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buna benzer bi olayda bizim arkadaşın başına gelmiş...

Araç bakmak için hyundaiye gitmişler ordaki görevlide biz abs ile havayastığını gereksiz görüyoruz dem,işler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi şöyle bir durum oluştu

1. yokohama            mö'ler calışıyor vazgeçtim bu markadan  :D

2. pirelli  aklımda kalan cintirato pirelli  :nea:  pek ısınmadı içim....

3. bridgestone    :nea:  niye çünkü bir internet siteleri bile yok ( ben huysuz bi alıcıyım herşeye dikkat ederim)

4. kumho ( kore malıymış)hiç duymadım güvenemedim) :nea:

5. goodyear  yorumsuz hiç bilgim yok...

6. michelin  ( daha önce astrada kullandım iyi bir marka diye kalmış aklımda)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...