Jump to content

Bugün son günüm...

x-rayted
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bizim hatunla aldığımız karar sonucu severek kullandığım 2ye bugün veda ediyorum. Arabayı artık ona vereceğim. Cmaxi ben alacağım.Dolayısıyla pazartesiden itibaren spoilerli gri mazda2  yengenizdir haberiniz olsun :D

Bizim rekor denemeleri de tarih olacaktır . Minimum 8-9 litre tüketim bekliyorum ondan.Fiestaya 9.5 falan yaktırabiliyordu.

Forumda yazmaya devam etmeye çalışacağım inşallah...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok fordclubtr den hazetmem ben, çok kısa süre kaldım ben orada..

fordum.net in kurucu ve adam edicilerindenim ben... sonradan oranın otosan tarafından finanse edilmesi  sadece resmi ve forda hiç bişey söyletmeyen uygulamalrı nedeniyle oradan da ayrıldım..

Buraya bakarım hergün ama yazacak çok şey bulamam muhtemelen...yen mazda3 vs buradan takip ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

yok fordclubtr den hazetmem ben, çok kısa süre kaldım ben orada..

fordum.net in kurucu ve adam edicilerindenim ben...

o zaman bizim Oskay'ı tanırsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim rekor denemeleri de tarih olacaktır . Minimum 8-9 litre tüketim bekliyorum ondan.Fiestaya 9.5 falan yaktırabiliyordu.

Forumda yazmaya devam etmeye çalışacağım inşallah...

yenge galiba biraz tapagaz kullanıyor :D

her şeyde vardır bir hayır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Öncelikle bizim hanım 8-9lara çıkaramadı tüketimi :D 7-7.5 arasında geziniyor..

Neyse Mazda2yi satıyoruz sanırım...Haftaya bizden çıkacak, yine yabancıya gitmiyor kayınbiraderim alacak. Geçen yaz ve bu kış 2-3 gün kullanmıştı bayağı sevdi arabayı, bana bir rakam teklif etti(makul bir rakam) Ben de he dedim..

ama onun üstüne 3 daha koyup sahibinden.com da ilana koydum ..

Mazda2ciler için söylüyorum ne kadar çok talep geldi.. Oysa orada yıllardır satılmayan mazda2 ler var.Ben kimse dönüp bakmaz diye tahmin ediyordum. Kısaca kazasız üst donanım makul renkli mazda2 satılır...

8 kişi favori yaptı. 6-7 kişi göremeden 20-21 teklif etti. Bir kişi 21.5 teklif etti. Eğer 23 veya üstünü veren olursa kayınbiraere kusura bakma deyip ona verecektim. 

Kısmetse duruma göre 2011 olarak fiesta 1.6 benzin (120 bg) 3k güvenlikpaket ve x paketli alacağız..kesin de değil ya  neyse..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok aldığımın 3k falan eksiğine satıyorum ama 1.5 yıl ve 24bin km kullanmış durumdayız..

yine aynı dönem bir fiesta alsaydım satılıyormu bilmiyorum ama o zamanki fiyatlarının üstünde istiyorlar..

Makul fiyatlı kazasız mazda2 satılabiliyor yani sadece onu demeye getirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...