Sign in to follow this  
Followers 0
BIDIK

Kapı Döşemeleri

Herkese merhaba...2001 model 323 1.6 kullanıyorum..arka kapı döşemeleri üst taraftan açılma yapmış dışardan bakıldığında iyi gözükmüyor..konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yazarsa sevinirim..yetkili servise sordum onarımı yok dedi..nasıl yani dedim şaşırdım..mutlaka bir şey yapılması gerekir diye düşünüyorum..herkese mutlu günler umutlu yarınlar.. :(   

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapıların durumunu görmeden yorum yapmak yanlış olur ama daha 2 hafta önce arkadaşın corsa gsi için döşemecileri dolaşıp fiyat aldık. komple koltuk, kapı döşemeleri v.s. ortalama 1000 liraya yapıyorlar. sadece tavan döşemesinin yapılamayacağını, çünkü kumaşın altındaki parçanın parçalanmış olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler.

yani kısacası; kapı pandizotları sağlamsa sadece üstündeki kaplamada sorun varsa herhangi bir döşemeciye gidip yeni kaplama yaptırabilirsiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.