BurhanBatat

Bakım Ücreti

Beyler bildiğiniz özel servis varmı normal bakım ücretini falan ne kadar yada parcaları ben gotursem yag fıltrelerı falan fılan ne kadar alır acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gordum ama o sıtenın maıl adresınde sorun var galıba attıgın maıller gıtmıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefon ac istersen. Bildigim kadari ile oradaki cep telefonu da Taber Ustaya ait. Bir de artik servislerden de emal yolu ile fiyat alabilirsin. Hem Sahsuvaroglu , Hem de EVO da kampanya var. Evo da Sabahattin Bey ( emailini sonra verebilirim yanimda yok ) , Sahsuvaroglunda da Cem Bey fiyat verirler. Cem Bey in mail adresi profilinde olmasi lazim ( Cemc )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gordum ama o sıtenın maıl adresınde sorun var galıba attıgın maıller gıtmıyor

Direk Teber Ustayı arayıp anında fiyat alabilirsiniz.... Biraz yoğunlar bu ara bu gün uğradım ben ama telefon ile yardımcı olur Teber usta... Aramaktan çekinmeyin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün bakıma soktum arabayı.yağ,buji,filitreler,1 takım balata vs. 264 ytl.Şahsuvaroğullarında yapıldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyler bildiğiniz özel servis varmı normal bakım ücretini falan ne kadar yada parcaları ben gotursem yag fıltrelerı falan fılan ne kadar alır acaba ?

sadece özel servislerden fiyat istemişsiniz. Yetkili servislerden de almakta fayda var:)

eğer yetkili bir servisten her zaman her konuda fiyat ve bilgi almak isterseniz buradan sormanın yanısıra, her zaman her konu başlığını kontrol etme fırsatım olmadığı için bana özelden de mesaj atarak sorabilirsiniz.

yetkili Mazda servisi EVO olarak her zaman her konuda elimizden geleni yaparız.:)

saygılar,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.