Jump to content

Hyundai i20, Bu Araç Tutar

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest infsphinx

başlıktaki isim hatasını düzeltsek diyorum... :D

Undayi diye bir marka yok bildiğim kadarıyla ;D:D

trakya da kime sorsan böle telaffuz eder... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

başlıktaki isim hatasını düzeltsek diyorum... :D

Undayi diye bir marka yok bildiğim kadarıyla ;D:D

olmuş mu :D bide huyudayı diyorlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai i30'dan beklediğini hiç bulamadı.. ama i20'nin fiyatı makul olursa getz'in yerini alır diye tahmin ediyorum..

halbuki bmw 116 nın da nerdeyse aynısını kopyalamışlardı ama... :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

i30 bir tanıdık aldı arabaya şöyle bir baktım idare eder buda onun bir boy küçüğü olmuş hyundai satar bu ülkede herzaman bu kasada çok tutulut atos gibi bir model bile satıysa düşünün yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

i 30 da evet beklenen pek gerçekleşmedi...

ama ben bu aracı küçük sınıf için gayet uygun gördüm... en azından öle bi izlenim uyandırdı bende...

getz den sonra bence daha bi güçlü duracak piyasada zaman içinde de getz in yerini alacak sankilim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tüketiciler hyundai'e bir opel, ford yada mazda parası vermeye henüz hazır değil.

hyundainin fiyatlarını bir daha gözden geçirmesi gerek, i30'un da tutmama sebebi budur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğiniz gibi kesinlikle fiyat politikasından dolayı i30 türkiyede tutmadı.. yavaş yavaş hem kaliteyi yükselttiklerini kanıtlamak istiyorlar, hem de fiyatları yükseltmek.. fakat, kullanıcılar hyundai i30'a o parayı vermektense farklı markalar tercih ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İ30 un tutulmamasının nedeni alternatiflerine göre çokda farklı olmayan fiyatları bence. İ20 anca fiyatı uygun olursa satar, bence tabii..

Yazıyordumki, benden önce yazılmış  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben katılmıyorum görüşlerinize çünkü hyundai türkiyede en çok araba satan markaların başında geliyor fiyatı indirmesede tutar bence  en kötüsü bir kampanya bütün arabalarını satar :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

ben katılmıyorum görüşlerinize çünkü hyundai türkiyede en çok araba satan markaların başında geliyor fiyatı indirmesede tutar bence  en kötüsü bir kampanya bütün arabalarını satar :hi:

Çok sattılar çünkü Tofaş/Doğan-Şahin  fiyatına Accent satıyorlardı.

Bu zamana kadar çıkarttıkları hiçbir model yumurta kasa Accent kadar da satmadı sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden çok sattığını anlamak için piyasadaki taksilere bakmak yeter sanırsam :) Ucuz fiyat, ucuz parça, ne kadar az donanım o kadar az arıza, ve kıyamet gibi sarı accent  :D

Not: Şimdi baktımda fiyatlarına Accent in klimalı modelleri 18.500 den başlıyor, valla bide yakıt tüketimi azsa alınabilecek arabalar listesine girer şimdiden  :krrsz::fiuw:

Not-2 : İ30 da baktım şimdi ve neden satmadığını anladım, başlangıç fiyatı 28.300  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Not-2 : İ30 da baktım şimdi ve neden satmadığını anladım, başlangıç fiyatı 28.300

İ30 c sınıfı bir araç değil mi bence C sınıfındaki bir araç için gayet iyi başlangıç fiyatı var :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İ30'un başlangıç fiyatı makul bence de. İ30 ile aynı sınıftaki Toyota Auris 31.600'den başlıyor.

İ20 ye gelirsek; son zamanlardaki B sınıfı araçların çoğu (Mazda 2, Yaris, Corsa, Fiesta) birbirlerinin kopyası gibi. İ20'nin şekli de bu modellerle çok benziyor. Yedek parça ve servis avantajını gözönünde tutarsak ve fiyatı da bu modellere göre makul olursa baya bi tutulur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam C sınıfı ama bide marka fiyatı diyede bişey var. Biri Toyota diğeri , Hyundai.

Sonuçta sırf marka için 2.000-3.000 lira fark vermekten gocunmaz çoğu kişi.

Bunun en bariz örneği Golf , her sokak başı yeni Golf var uçuk fiyatlarına rağmen  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest zarzorbulduk

hyundai i20  ucuz olur tutar sınıfına yeni bir yenilik getirmiyor. i30 da c sınıfı olabilir ama astra-focus -golf gibi kaliteli değil  ayrıca bir tarzıda yok  fiyatının 30 u geçmemesi lazım .i20 nin fullünün 25 i geçmemesi lazımm..bu sınıfta fiestanın tasarımını geçmek bir zor gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...