COOLFEAR

Rx8 Spoiler

Hertarafta arayıp deşmeme rağmen spoiler bulamıyorum.

rx8ms-3.jpg?w=600&h=400

nerde bulabileceğimi bilen veyahut elinde olup satmak isteyeninkini  alabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

babotolia gümrük kargo işleri meşakatli olduğu için gözümü korkutuyor o yüzden netten spariş tercih etmediğim yöntemler arasında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet bencede yapabilirler diye düşünüyorum ;)

Bende hala spoiler ve marşpiyel yaptırıcam. Polisetde ta pendikte ya ne ara gidicem oraya hiç bilmiyorum :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağlam bi fibercide resme bakarak bile iyi işler çıkabiliyor. işin özü: işin ustası fiberci bulmakta..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reklama girer mi bilmiyorum ama paşatuning te böyle işler yapılıyor mu ben fiberden siyah yüksek ve tarz bi spoiler istiyorum tavsiye edebilceğiniz bi fiber ustası var mı ? istanbulu hiç bilmiyorum kime gidilir ne yapılır ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba 2010 model rx8 spoileri 2006-2009 rx8lere uyuyor 1500 tl +kdv + işcilik 150 tl +kdv

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam tug berk spoiler aldım daha taktıramadım apr racing usa den getirttim işcilik dahil 500 maal olcak yani saçmalık 1200 tlye carbon fiber varken mazda tr bu parayı vermem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu spoiler mükemmel ötesi olmuş fakat marşpiellerde olması gerekir yoksa biçimsiz durabilir.

Yani işin özü rx-8 de şekil bu.

ksrx811.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

serkan bence biraz abartı olmuş yaa :)

Valla ben beyendim araca komple baktığında çok şık durmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda orjinal parçaları aşırı pahalı... o paraya deymez. Sanayide fiber kalıptan spoiler yapmak daha ii, veya yurtdışından getirtmek. küçüçük bir kanat için fahiş bir fiyat.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda orjinal parçaları aşırı pahalı... o paraya deymez. Sanayide fiber kalıptan spoiler yapmak daha ii, veya yurtdışından getirtmek. küçüçük bir kanat için fahiş bir fiyat.

Haklısın orası ayrı birşey tabii ama orijinalide bambaşka duruyor adamlar şiir gibi yapıyor.Bizim azında sigarada

külü 2cm olmasına rağmen küllüğe dökmeyen dökmediği için kendi kendine elindeki işin üzerine dökülen

fiberci mehmet,ahmet,osman ustalarımız bunları yapabilirmi bilmiyorum. :2funny: :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hahaha dökme kalıpta öyle bir durum var tabii, veya yanlışlıkla fiber aracın olmadık yerlerine dökülüyor ve çıkmıyor. En iyisi sahibinden hazır spoiler bakmak veya yurtdışı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.