Matrikzs

Trafikteki plakasız Mazda 3

Bu konuda 47 ileti var

Arkadaşlar bu aracı bugün gördüm. Aranızda sahibini tanıyan varmı bilmiyorum ama aracı ben çok beğendim. Resim çok detaylı değil ama çıplak gözle gördüğüm kadarıyla mat siyah ön panjur, kırmızı kaliperler, spoiler, cam filmi vs. çok güzel durmuş arabada ve araba ben buradayım diyordu yani.

Yalnız dikkat edeceğiniz üzere arabada plakalığın yanı sıra plaka da iptal olmuş.  :D :D ve arkadaş bu şekilde yoluna devam etti..  :o

Resim ekleme işini tam beceremedim galiba. Büyük resmi görmek için linki kullanın.

http://img240.imageshack.us/img240/8382/gri3hbkx7.jpg

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

belki arkada vardır abi iyi baktınmı  :krrsz:

O sırada benzinciye para ödüyordum. Bi döndüm baktım gitmiş. Arkasını göremedim. Ama önde olmaması yeterli diiilmi zaten. Hani tamam görüntü güzel de??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O sırada benzinciye para ödüyordum. Bi döndüm baktım gitmiş. Arkasını göremedim. Ama önde olmaması yeterli diiilmi zaten. Hani tamam görüntü güzel de??

valla ben arkada olması yeterli diye biliyorum ama  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla ben arkada olması yeterli diye biliyorum ama  ???

:tey: :tey:uyan da balığa gidelim  :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araba Okan abimin arabasına benziyor biraz.(Mavi olsa)Değil mi? ön tarafı Okan abiden özenmiş birazzcık. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi katılıyorum sana panjuruda tam olarak ne yapmışlar annayamadım hem amblem hem şekil. ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Panjur konusunda bir katliam yaşanmış...

Enes, o birazda resmin kalitesi ile ilgili. Cep telefonuyla çektim resmi. Yoksa (her ne kadar arabada bu tip şeyleri pek yapacak biri olmamama rağmen) çıplak gözle görüntüsü bana gayet iyi geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes, o birazda resmin kalitesi ile ilgili. Cep telefonuyla çektim resmi. Yoksa (her ne kadar arabada bu tip şeyleri pek yapacak biri olmamama rağmen) çıplak gözle görüntüsü bana gayet iyi geldi.

Yok abi büyük resimden göreceğimi gördüm ben. Yazık olmuş 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok abi büyük resimden göreceğimi gördüm ben. Yazık olmuş 8:)

abi orjinal panjuru böylemiydi m3 ün ya?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi orjinal panjuru böylemiydi m3 ün ya?

Spor panjur bu. sitede birçok kişide bundan var; tabii aracın kendi renginde ve logo boyanmamış :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Boyamışlar amblemi galiba

Nereye gitti benim burdaki kahkahalar komik duruma düştük yaww aha bunlardan vardı  :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi ayıpsın sen iste güleriz  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereye gitti benim burdaki kahkahalar komik duruma düştük yaww aha bunlardan vardı  :2funny: :2funny:

Ben bunu da alkışlamak istiyorum ama bu kez manalı değil :P:clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.